přístup na forum

Moderátor: bartrand

magd4

přístup na forum

Příspěvekod magd4 » Po 20. Črc 2015, 09:38

Proč nelze jít na forum klasicky kliknutím dole na odkaz? I bez přihlášení sem šlo nakukovat na výměny a aktuality. Nyní vyskočí místo fora přihlašovací okno na portál. Nikde o tom není žádná informace, že se něco mění....šlo by to zase vrátit? Je to dost nešikovné. Nebýt kamarádky , která poslala odkaz na toto staré forum, tak se sem už nedostanu :((
sháním: SOCHY, mamuta doby kamenné,vybavení džungle,květiny na podium,vybavení akvária,buvola,tapíra,oryxe,lenochoda, luskouna,kakapo,ježka,rosomáka NABÍZÍM: všechny fosilie i některá zvířata do muzea,dekorace,zvěř...

lordcellar
Místo/Bydliště: UnderMaster

Re: přístup na forum

Příspěvekod lordcellar » Po 20. Črc 2015, 10:23

Ahojky.
Dej si odkaz na fórum do rychlých záložek na horní lištu prohlížeče. Já to tak mám řadu let. Ty odkazy v hrách nepoužívám. Má to výhodu v tom že když bude mít technický problém portál nebo hra tak na fórum se v pohodě dostanu.

magd4

Příspěvekod magd4 » Po 20. Črc 2015, 10:34

lordcellar napsal:Ahojky.
Dej si odkaz na fórum do rychlých záložek na horní lištu prohlížeče. Já to tak mám řadu let. Ty odkazy v hrách nepoužívám. Má to výhodu v tom že když bude mít technický problém portál nebo hra tak na fórum se v pohodě dostanu.

díky za dobrý tip. já tam byla trvale přihlášená, tak stačil klik dole pod hrou....dole pod hrou to bylo šikovné, vždy a všude po ruce. škoda, že o tom nikdo nikoho neinformoval, že jsou nějaké změny...najednou jsou všichni udivení a zklamaní, že se tam nemůžou dostat podívat se
sháním: SOCHY, mamuta doby kamenné,vybavení džungle,květiny na podium,vybavení akvária,buvola,tapíra,oryxe,lenochoda, luskouna,kakapo,ježka,rosomáka NABÍZÍM: všechny fosilie i některá zvířata do muzea,dekorace,zvěř...

Danae

Příspěvekod Danae » Út 21. Črc 2015, 13:33

Fórum se pomalu ale jistě přesouvá na portál. Proto doporučuji vytvořit si na portálu účet a tak si zpřístupnit i nové fórum. Tohle bude dříve či později zrušeno - ale nemohu o tom informovat, protože nebyl stanoven žádný termín.
Všechny odkazy na fórum teď vedou na nové fórum, aby se ho hráči pokud možno nenásilně naučili používat.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

magd4

Příspěvekod magd4 » Čt 23. Črc 2015, 21:15

Danae napsal:Fórum se pomalu ale jistě přesouvá na portál. Proto doporučuji vytvořit si na portálu účet a tak si zpřístupnit i nové fórum. Tohle bude dříve či později zrušeno - ale nemohu o tom informovat, protože nebyl stanoven žádný termín.
Všechny odkazy na fórum teď vedou na nové fórum, aby se ho hráči pokud možno nenásilně naučili používat.

tak z toho radost nemám, ale děkuji za odpověď :-)

Vrátit se na “Všeobecně”