přístup na forum

Jestli ti to ve hře někde nepůjde dále, tak jsi zde správně. Prosím založ ke každému dotazu nový příspěvek. Prosím žádný spam. Také označ tvůj příspěvek tak aby každý hned věděl o co jde.

Moderátor: bartrand

sarka33
Místo/Bydliště: Poděbrady

přístup na forum

Příspěvekod sarka33 » Stř 15. Črc 2015, 23:06

zdravím,
chtěla jsem se zeptat, hru hraji již dlouho, tak mě překvapilo, a asi nebudu sama, že mi přístup na forum přímo z úvodní stránky po otevření hry nefunguje, když kliknu pod zahradou na ikonu forum - objeví se tabulky k zadání jména a hesel, ale mnou používaná hesla, jak ke hře ,tak na přístup na forum to ignoruje, pakliže zadám heslo k ověření přes E-mail, tak mi to řekne, že má adresa není zadaná v systemu, asi nepatřím mezi zběhlé počítačové lidičky ,tak bych to potřebovala vysvětlit, jak se říká polopatě, a jak říkám, nejsem asi v tomto ohledu sama. děkuji za odpověď.
Když kolektiv tak v DESTINY s.r.o

kamka

Re: přístup na forum

Příspěvekod kamka » Čt 16. Črc 2015, 07:14

sarka33 napsal:zdravím,
chtěla jsem se zeptat, hru hraji již dlouho, tak mě překvapilo, a asi nebudu sama, že mi přístup na forum přímo z úvodní stránky po otevření hry nefunguje, když kliknu pod zahradou na ikonu forum - objeví se tabulky k zadání jména a hesel, ale mnou používaná hesla, jak ke hře ,tak na přístup na forum to ignoruje, pakliže zadám heslo k ověření přes E-mail, tak mi to řekne, že má adresa není zadaná v systemu, asi nepatřím mezi zběhlé počítačové lidičky ,tak bych to potřebovala vysvětlit, jak se říká polopatě, a jak říkám, nejsem asi v tomto ohledu sama. děkuji za odpověď.

Ahoj, vede tě to na portál se kterým je propojeno nové forum, jsi tam registrovaná?

Danae

Re: přístup na forum

Příspěvekod Danae » Čt 16. Črc 2015, 09:25

Účet na novém fóru vznikne automaticky, jakmile člověk fórum z portálu otevře. To znamená, že se musíš přihlásit na herní portál (upjers.com) a kliknout na fórum -> fórum se otevře a ty se do něj budeš moci přihlašovat stejně snadno, jako předtím na tohle staré.
Pokud jsi doposud portál nepoužívala, budeš se tam kvůli fóru muset zaregistrovat.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Vrátit se na “Tipy pro začátečníky a nápověda”