Obří komín?

Zde můžeš zveřejnit tvé návrhy a přání do hry.

Moderátor: bartrand

tatra77

Obří komín?

Příspěvekod tatra77 » Pá 28. Ún 2014, 19:37

nazdar chytráci, jakpak se dostanu k obřímu komínu ,na který každou chvilku nabíhá reklama od upjersu?...dobil jsem si 220 kaček a opět nic...jen doufám,že odpověď nebude )opět(...,, to platí pouze při dobití z účtu a nebo kartou´´...to už bych tuto hru opravdu opustil...veškeré výhody byly doposud tímto omezeny a pokud ,,chytrolínům´´ v německu voní jinak peníze které jdou platbou přes mobil než ty kde chtějí údaje o kartě....tak mě můžou vylízat.... :evil: ... novinky v GG stále nejsou...že by se někdo zabejval tím co navrhujeme na zlepšení...to také nehrozí...proč tedy hrát dál?.... je to nuda...je to nuda a je to nuda...kdybych nebyl první...tak na to dlabu dávno.... :!: :!: :!: :x :!: :!:

Pandrhola

Re: Obří komín?

Příspěvekod Pandrhola » So 1. Bře 2014, 07:56

souhlasím s tatra77.... ne že bych nějak toužil po tom komíně ale jsou to podle mě věci který jsou absolutně o ničem je tu spousta jiných užitečnějších návrhu které bych ve hře uvítal....

lisak

Příspěvekod lisak » So 1. Bře 2014, 12:10

Jo chlapče tak to musíš takto napsat na podporu a nediv se že pokud to napíšeš doslovně že v dobrém případě to oni jen vyhodí do koše. Souhlasím s tím že tato hra je nudná a pochybuji že se tam přidá něco převratně nového grátis než ten zaběhlý kolovrátek koupit rozebrat a prodat.

betr_

Příspěvekod betr_ » So 1. Bře 2014, 12:44

Uzivatelum takovychto sluzeb muze byt celkem jedno jakym zpusobem zaplati, protoze je to standardne nic (navic) nestoji ovsem vzhledem k tomu ze jsou to casto maly decka, tak posilaj prachy jen pres mobil protoze nic jineho nemaji k dispozici. Jenze poskytovatel za prijem penez obvykle plati a u techto plateb dost vysokou castku, takze se logicky snazi dotlacit uzivatele k jinym zpusobum uhrady, aby mu z vyzdimanych penez zustalo co nejvice. ;)
Toliko k "vuni penez" k ostatnimu se radeji nebudu vyjadrovat.

Vrátit se na “Návrhy a přání”