Funkce v klubu

Zde můžeš zveřejnit tvé návrhy a přání do hry.

Moderátor: bartrand

supra007

Funkce v klubu

Příspěvekod supra007 » Čt 18. Črc 2013, 14:07

Ahoj.. chci se jen zeptat jestli by bylo mozne pridat vic funkci do klubu jak je PREZIDENT A ZASTUPCE

napadlo me ze treba mohl byt jeste ministr financi nebo popripade obrany... atd.
podle me by ta hra dostala trochu jiny naboj a kazdy clen v klubu by mel nastarost neco jineho a bylo to zabavnejsi... nevim jestli tady uz nekdo neco takoveho navrhoval a nebo jestli to uz je..jestli jo tak se predem omlouvam za napsanou hloupost..

Karobos
Místo/Bydliště: Mělník

Re: Funkce v klubu

Příspěvekod Karobos » Čt 25. Črc 2013, 09:26

No nápad je to dobrej,ale jestli si myslíš,že každej hráč bude mít nějakou funkci.tak to je trochu blbé.Vem si,když buude clan s 30-40 lidmi tak bude mít každy funkci.trochu blbost a nebo sem to špatně já pohcopil.Jinak ten ministr obrany a financi ,to se mí líbi =)

kvendy

Příspěvekod kvendy » So 7. Zář 2013, 22:10

Ja jsem pro napad aspon v klubu dat 3 zastupce misto 1

Dr.Savian

Příspěvekod Dr.Savian » Ne 8. Zář 2013, 07:16

Čauky,
k tvému návrhu mě napadá jen to, že mít tři zástupce je příliš. Tak jak je to nastavené ted resp. jeden zástupce mi přijde úplně normální.
Dejme tomu jak tu již psal hráč Karabos clan o 30-40 lidech z toho vybereš 3 zástupce a co zbytek popere se s tím, že jsi nevybral zrovna jeho? I když by mohl, ale i tak.
Bude každý zvládat svojí funkci?
Nebude se za chvilku nudit, protože bude mít jen tu jednu svěřenou funkci ? :D
Proč nemít prostě jen jednoho zástupce, který bude každý svůj krok řešit s ostatními spoluhráči v klubu a na tom pak rozhodovat.
Výhody mi v tomto návrhu nějak unikají, proto nezlob se k mé reakci na tvůj návrh. ;)

kvendy

Příspěvekod kvendy » So 14. Zář 2013, 22:28

Prik. 3 zastupce mze to byt treba new funkce utocnik ze muze delat utoky na urcite klany atd napadu je spousta vzdy se to da nejak udelat )

Vrátit se na “Návrhy a přání”