Odměny za multiplayer

Moderátor: bartrand

Shalom1111

Odměny za multiplayer

Příspěvekod Shalom1111 » Stř 3. Říj 2012, 17:23

Je sice hezké, že jste změnili odměny za multiplayer, ale pro hráče kterým jde spíše o pověst je to dost nevýhodné. Ti kterým jde pouze o peníze z MP, můžou zahájit boj klidně i ve dvou lidech a o finanční odměnu se bát nemusí, je stále stejná, taktéž se nemusí léčit i když někdo v boji zemře stále dostanou stejně zlata. Těm kterým jde o pověst musí počkat na 5 lidí a pak celou dobu léčit aby někdo nevypadl, takže se stává, že bojové kouzlo použiji pouze jednou za boj. Jediné co jste udělali dobře je to, že pokud někoho systém odhlásí, dostanu plnou pověst.
Měli by jste s tím něco udělat.

Mrakopysk

Re: Odměny za multiplayer

Příspěvekod Mrakopysk » Pá 5. Říj 2012, 15:06

To je pravda, že občas ti kterým jde o zlatky to vyloženě flákají a jsem rád že si toho všiml i někdo další. Myslím si, že nic by nemělo být zadarmo a i o zlatky je třeba se trochu porvat a ne se přihlásit a bez kouzlení čekat na konec boje: "však ono to nějak dopadne a zlatky jsou v suchu..."

Shalom1111

Příspěvekod Shalom1111 » Pá 5. Říj 2012, 20:02

Přesně na co čekat na 5, naco léčit,naco dávat levelovej limit kdo skape ať skape svoje zlatky dostanou. A pověst k čemu? Jsem 100 nebo 150.
Ale my co jsme v první 20 a bojujeme o pověst, nemůžu neustále čekat, až se mi připojí slušný hráč co s léčením vypomůže, protože u vyšších levelů už sám nestačím vyléčit ty co se neléčí.
Chtějí zlatky tak ať si je zaslouží. Já chci taky bojovat ve dvou s plnou pověstí za výhru.

voldyss
Místo/Bydliště: Horní Holetín, 134

Příspěvekod voldyss » Stř 7. Lis 2012, 12:42

Je to dané jednoduše tím, že spousta lidí nemá motivaci se zapojovat do boje, podstatný je zlato a akorát to zabíjí čas a vím že tým to na 95% utáhne za mě. Proč se snažit? Pokud teda nepatřím mezi pár vyvolených na předních příčkách žebříčku co bojují o místo. Z mého pohledu a z pohledu většiny je pověst jen ubohé číslo.

Shalom1111

Příspěvekod Shalom1111 » Čt 8. Lis 2012, 09:59

S tímto počítáním je ale zbytečné tam vůbec tu pověst dávat, když o pověst bojuje jen pár lidí. Stačí žebříček teda zrušit a nechat tam jen zlato. Dokonce i když z celého týmu budu léčit jen já tak nemám šanci udžet tým bez padlého a to mám léčení jedno z nejvyšších.

voldyss
Místo/Bydliště: Horní Holetín, 134

Příspěvekod voldyss » Čt 8. Lis 2012, 13:08

Jak jsem psal již v návrzích. Motivace se aktivně zapojovat do bojů by se zvýšila tím, že by to každému kdo padne ubralo stejně jako kdyby boj prohrál. Jen PvP bych ponechal tak jak to je.

shayan

Příspěvekod shayan » Čt 30. Říj 2014, 09:47

musí léčit i když někdo v boji zemře stále dostanou stejně zlata. Těm kterým jde o pověst musí počkat na 5 lidí a pak celou dobu léčit aby někdo nevypadl, takže se stává, že bojové kouzlo použiji pouze jednou za boj. Jediné co jste udělali dobře je to, že pokud někoho systém odhlásí, dostanu plnou pověst.
Měli by jste s tím něco udělat.
Are you worried about CV0-001 braindump with help of latest HP We offer up-to-dated Alaska Pacific University contains all those materials you want to University of Chicago dumps exam by using Olivet Nazarene University

Vrátit se na “Multiplayer boje / Bojové žádosti ( PvE / PvP )”