Dotaz k organizacím

Zde můžete představit své organizace a požadovat o vstup do organizací.

Moderátor: bartrand

Hasekii

Dotaz k organizacím

Příspěvekod Hasekii » So 20. Črv 2015, 11:23

Ahoj, byla bych ráda, kdyby jste mi poradili.

K čemu mi je být v organizaci? - Nikdy jsem v žádný nebyla. Zajímá mě, co to obnáší, co k tomu musim mít (budovy, odvádět nějaké ty příspěvky). Co získám? Jestli můžu v ní získat i ty diamanty. Když sem na Serveru 2 a organizace na serveru 1 nemůžu k ní? Taky mě zajímá jestli když v nějaké organizaci budu musím nějak extra komunikovat s členama? Tím myslím častý vysedávání na skypu nebo tak?

lev 29, max. návštěvníků 78, odkaz na zoo: http://www.myfreezoo.cz/nickpage/index/user/22411974

Už nemám místo pro nový ohrady. Rozšíření je drahý. Pokud mi to pomůže a nebudu muset utrácet peníze za koupi diamantů šla bych do toho. Jak a podle čeho si mám lepší organizaci vybrat?

Prosím zasypejte mě informacema. Děkuju :-)

sous

Re: Dotaz k organizacím

Příspěvekod sous » So 20. Črv 2015, 21:38

Hasekii napsal:Ahoj, byla bych ráda, kdyby jste mi poradili.

K čemu mi je být v organizaci? - Nikdy jsem v žádný nebyla. Zajímá mě, co to obnáší, co k tomu musim mít (budovy, odvádět nějaké ty příspěvky). Co získám? Jestli můžu v ní získat i ty diamanty. Když sem na Serveru 2 a organizace na serveru 1 nemůžu k ní? Taky mě zajímá jestli když v nějaké organizaci budu musím nějak extra komunikovat s členama? Tím myslím častý vysedávání na skypu nebo tak?

lev 29, max. návštěvníků 78, odkaz na zoo: http://www.myfreezoo.cz/nickpage/index/user/22411974

Už nemám místo pro nový ohrady. Rozšíření je drahý. Pokud mi to pomůže a nebudu muset utrácet peníze za koupi diamantů šla bych do toho. Jak a podle čeho si mám lepší organizaci vybrat?

Prosím zasypejte mě informacema. Děkuju :-)

ahoj tak ve zkratce:
Být v organizaci ti určitě diamanty nepřinese,záleží na to jakou organizaci si vybereš-některá hraje jen pro zábavu a jejich týdenní odvody nejsou nikterak náročné,jiné organizace po svých členech vyžadují odvody zase dost vysoké--zkus v této sekci popátrat,jsou tu nabídky členství od organizacích a jejich podmínky--s tvým počtem návštěvníků se určitě dle mého nežeň do organizace,která má ambice být v popředí tabulek--určitě organizace nikoho nenutí k jakémukoliv chatu--servry nejsou vzájemně ppropojené,takže organizaci hledej jen na serveru kde hraješ--organizace ti přinese krom čerpání bonusy BZ tak i spoluhráče s kterýma můžeš měnit kartičky apod.
Přeji aby jsi našla to co ti bude vyhovovat
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

Ivanlenoch

Re: Dotaz k organizacím

Příspěvekod Ivanlenoch » Ne 21. Črv 2015, 10:54

Dotaz:
máte někdo představu, kolik se dá celkem získat Diamantů za plnění úkolů?

Omluva:
Již jsem si to našel. Je to asi 79 Diamantů do lvl 50

Vrátit se na “Organizace”