Střediska témat

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator

Střediska témat

Příspěvekod joshlukas » Út 30. Dub 2013, 09:31

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Od levelu 15 máte možnost postavit si do vašeho parku střediska témat. Střediska témat jsou středem každého, určitého tématu ve vašem parku. Můžete postavit i více středisek. Každé z těchto středisek má určitou účinkovou oblast/radius a maximální hodnotu zábavy které můžete dosáhnout.

Na co mi jsou střediska témat?
Každá atrakce a dekorace, které jsou přiřazené určitému tématu nebo spadá pod "ostatní" dodá určitou hodnotu zábavy (max 20% hodnoty zábavy - báze + rozšíření) středisku témat, když je dotyčný objekt v působícím radiusu střediska (=448 polí).

Obrázek

Jak se přidají atrakce a dekorace středisku témat?
Když umístíš jednu novou atrakci nebo dekoraci do parku, tak je tohle automaticky přiřazené určitému středisku - když je umístěné v radiusu střediska a odpovídají tématu střediska, nebo když jsou zařazené do "ostatní". To stejné se stane, když atrakce nebo dekorace přeneseš nebo když postavíš nové středisko témat.

Jak můžu editovat přidělení atrakcí/dekorací?
Abys ručně změnil přiřazení, tak klikni na středisko a pak na tlačítko "upravit přiřazení" (tužka).
Obrázek

Obrázek

Jak vidím momentální hodnotu zábavy jednoho střediska témat?
Momentální hodnota zábavy se zobrazí, když přejedeš myší přes jedno středisko.

Jaké střediska témat existují a co mě to stojí?

Existují:
  • Malé fantasy středisko
  • Malé Sci-Fi středisko
  • Malé divoký západ středisko
  • Malé Maya středisko
  • Malé středověk středisko
  • Malé pirátské středisko
Maximální zábava malého střediska 5.000; doba stavby 06:10:00 hod.; Velikost 6x6 a radius 448. Cena je 40.000 pD, 1.000 materiálu, 500 techniky a 500 přírody.

• Střední Fantasy středisko
  • Střední Sci-Fi středisko
  • Střední divoký západ středisko
  • Střední Maya středisko
  • Střední středověk středisko
  • Střední pirátské středisko
Maximální zábava středního střediska 10.000; doba stavby 13:20:00 hod.; Velikost 8x8 a radius 720. Cena je 120.000 pD, 2.000 materiálu, 1.000 techniky a 1.000 přírody.

• Velké Fantasy středisko
  • Velké Sci-Fi středisko
  • Velké divoký západ středisko
  • Velké Maya středisko
  • Velké středověk středisko
  • Velké pirátské středisko
Maximální zábava velkého střediska 10.000; doba stavby 20:50:00 hod.; Velikost 10x10 a radius 1.056. Cena je 50 diamantů, 3.000 materiálu, 1.500 techniky a 1.500 přírody.
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”