Level hráčů

Moderátor: bartrand

Waghy

Level hráčů

Příspěvekod Waghy » Stř 3. Dub 2013, 20:17

Zdravím,

možná jsem to tady někde přehlídnul, ale zajímalo by mne zda, když jsem např. lvl.13, mohu trénovat jednotlivé vlastnosti hráče nad sílu 13 - respektive zda se započítá, protože vytrénovat to jde.....

Nebo jednodušeji je můj level stropem pro celkovou sílu hráče nebo i síly jednotlivých vlastností hráče a nebo je to úplně jedno?

Díkys za odpověď.....

Alen Kubat

Re: Level hráčů

Příspěvekod Alen Kubat » Stř 3. Dub 2013, 20:46

Existuje omezení podle výše levelu hráče.
Poznáš to tak, že i když budou všichni hráči na vyšší úrovni než je level, celková hodnota týmu tak vysoká nebude.
Najdeme-li 5 důvodů, proč by se věc nemusela podařit a odstraníme je, okamžitě se objeví důvod šestý.
Murphy byl optimista.

Ikarius

Příspěvekod Ikarius » Čt 4. Dub 2013, 13:42

nicmeně je to nesmysl... aby to přimo ovlivnovalo sílu tymu.docela bych byl rad kdyby se k těm návrhum vyjadřil někdo, kdo ma na vyvoji přímý vliv....

joshlukas
Administrator

Příspěvekod joshlukas » Čt 4. Dub 2013, 14:13

Ahoj. Hra je tak nastavená. Tímto se dají srovnat jiní hráči a jejich síla, tak že se nestane ze hraješ s hráčem který je třeba v 15tem levelu ale jeho mužstvo by mělo třeba dvojnásobnou sílu. Tím pádem bys skoro vždy prohrál, i kdyby jsi byl v levelu 20. Nějaká hranice musí existovat.
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Ikarius

Příspěvekod Ikarius » Čt 4. Dub 2013, 18:18

to je pravě to jadro problemu....:-)).....level udává vyvoj klubu ale síla mužstva je dána logicky investicemi a protrénovaným časem........v tom připadě je tu ale k ničemu budova vyzkumu

každopadně by stalo za uvahu popřemyšlet o změně.....pač timhle stylem to nikoho moc dlouho bavit nebude když nemuže přimo ovlivnit vysledky...........pač body sou jen za zapasy s rovnocenným soupeřem nezavisle na levelu ale na druhou stranu je sila horní hranice limitovaná levelem.....je to nelogické nastavení

Ikarius

Příspěvekod Ikarius » Čt 4. Dub 2013, 18:22

potíž je v tom že je to svazane tak aby vysledky byli vyrovnané nezavisle na tom jak se kdo tymu věnuje

Ikarius

Příspěvekod Ikarius » Po 8. Dub 2013, 05:19

stale si mě ale nepochopil.... pač jde o to že současné nastavení je na bazi setrvačnosti... pochopil bych kdyby to bylo svazane k levelu a nebo k síle... ale momentalně je to vázané na obojí zaroven což znamená, že nezavisle na tom jak kvalitní hrače mam nebudu nikdy jako outsider v svem levelu protože se mnou prostě nikdo z tech tým¨ů na mem levelu hrat nebude když se budou o svuj tym starat.

takový maly přiklad... hral sem s tymem o 2levely vejš a když si odehral tak nahazel do sestavy hrače slabe tak že měl celkovou silu 20 a už sem z něho neměl ani bodík .....to si myslim že je na škodu a dost lidi už kvuli tomu odešlo

Vrátit se na “Dotazy ke hře”