Modus Play-off

Moderátor: bartrand

Oujeee

Modus Play-off

Příspěvekod Oujeee » Stř 3. Črc 2013, 15:47

Chtěl bych se zeptat,jak se dostanu do Modusu Legends Play-Off,už jsem level 14,ale nikde to nemůžu najít.V nápovědě píšou "Klikni na rejstřík Legends Play-Off",ale já nemůžu najít,kde je.Poradíte prosím? :) předem moc děkuji. :) nebo je potřeba být v nějakémsvazu,abych to mohl hrát? :)

joshlukas
Administrator

Re: Modus Play-off

Příspěvekod joshlukas » Stř 3. Črc 2013, 16:50

Ahoj. Update kde je hra rozšířena o Play-Off ještě v České Republice nebyl nahraný. Omlouvám se že nápověda irituje.
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Oujeee

Příspěvekod Oujeee » Stř 3. Črc 2013, 16:56

Ok,děkuji za odpověď..A ten turnaj,co mi běží dole na liště (např. Turnaj: Svaz The Best začal turnaj před 2 dnů)..Toho se zúčastním jak? :) že vstoupím do nějakého svazu?

Alen Kubat

Příspěvekod Alen Kubat » Čt 4. Črc 2013, 06:09

Ano, turnaje které vidíš si vyhlašují jednotlivé svazy. Dohodni se s nějakým a můžeš hrát s nimi. Záleží na svazu kolik turnajů vyhlásí.

Pozor. za svazové zápasy v rámci turnaje nezískáš peníze. Na druhou stranu jsou to zápasy mimo denní limit zápasů. Já je využívám na zrušení červených karet.
Najdeme-li 5 důvodů, proč by se věc nemusela podařit a odstraníme je, okamžitě se objeví důvod šestý.
Murphy byl optimista.

Oujeee

Příspěvekod Oujeee » Čt 4. Črc 2013, 21:44

Děkuju moc :)

Ikarius

Příspěvekod Ikarius » Po 15. Črc 2013, 13:21

osobně by mě zajimalo proč se do žadneho play off nemužu přihlasit.... oznamení piše moc maly a nebo vysoky level... pokud je to takto limitovano tak potom nechapu proč je to udajně veřejne :-)

pak bych se ještě zeptal nevim jestli lidé ve vedení někdy slyšeli o fotbale ale stanek s občertsvením patří k každé takove akci a nejen fotbalové... tudíž by bylo fakt kdyby stanek s občerstvením makal i na tyto akce :-)(včetně svazových turnajů)

Ikarius

Příspěvekod Ikarius » Čt 18. Črc 2013, 17:57

no tak s klidnym svědomím mužu prohlasit že to play off je solidní kundovina :-)) osobně ho využívat nebudu neb je o ničem když se zapasy kontumují automaticky :-))))

michal3333333

Příspěvekod michal3333333 » Ne 25. Srp 2013, 11:06

Můžu jenom souhlasit ,že je to kundovina,protože i když si tam někdo dá bez omezení ,stejně mi může vyhodit(a já zaplatím 1000 za odstoupení),a kontumační prohry jsou taky na H...,žádnej vydělek a tudíž žádná motivace, chtělo by to nějak domyslet

joshlukas
Administrator

Příspěvekod joshlukas » Po 26. Srp 2013, 09:28

Ahojte. Jestli máte nějaký konkretní nápad, tak ho zde můžete napsat. Přepošlu to pak dále game-designerům.
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Ikarius

Příspěvekod Ikarius » Út 3. Zář 2013, 11:36

kontumace beru ale tak aby kolo trvalo vždy aspon jeden den tak aby se měl šanci dostavit kdokoliv když už platí poplatek

Vrátit se na “Dotazy ke hře”