Kterou z nových her od Upjers byste si chtěli zahrát?

Moderátor: bartrand

Battle of Beasts
46
29%
Ghosty Manor
8
5%
My Sunny Resort
55
34%
Wauies
28
17%
Monkey Bay
8
5%
Harbor World
16
10%

Celkový počet hlasů: 161

Danae

Příspěvekod Danae » Čt 15. Led 2015, 16:09

1. Battle of Beasts
Obrázek
Krátký popis hry :arrow:
Battle of Beasts v sobě mísí prvky fantasy hry, strategické hry i hospodářskou simulaci. Výchozem bodem je tajemstvím opředená vesnice s fantastickými stvořeními, o která pečuješ, abys je mohl vysílat do bojů a dobývat s nová teritoria. Jako vůdce hordy jsi se rozhodl pustit se do bitev a setkáváš se s pestrou paletou fantaskních tvorů, s nimiž musíš bojovat o různorodé oblasti, které každým vítězstvím dobýváš. Jak postupuješ od bitvy k bitvě a tvé obludy sílí, otevírá se před tebou obrovský a mystický svět s fascinujícími tvory i zákoutími.

2.Ghosty Manor
Obrázek
Ve hře Ghosty Manor se zabýváš vyvoláváním duchů. Duchy přivoláváš z temného světa pomocí speciálního portálu. Abys je mohl správně přivítat, musíš mít ve vile odpovídající zázemí. Tak třeba nenasytné duchy je nejlépe umístit do jídelny, utopce by bylo vhodné dát do místnosti s bazénem. Také pro kuchyň, koupelnu nebo dětský pokoj se najdou ochotní obyvatelé. S každým novým pokojem se v Ghosty Manor vytvoří nové podlaží. Prostory obývané duchy je samozřejmě možné uspořádat a vyzdobit si zcela po svém. Použít můžeš úžasné dekorace, jako na příklad automat na žvýkačky, železné řetězy, náhrobky, lebky nebo dokonce gilotinu!

3.My Sunny Resort
Obrázek
Kdo o tom nesní? Slunce, pláže, palmy, poslouchat šum vln rozbíjejících se o pobřeží... Lehký vánek příjemně chladí nohy, zatím co se vyhříváš na lehátku a užíváš si prázdninový sen. My Sunny Resort je ideální hra pro všechny, kteří si potřebují odpočinout od reality. V této hře online spravuješ a buduješ svoje vlastní turistické letovisko. Tvým hlavním cílem je uspokojování potřeb tvých hostů pomocí vhodného zařízení hotelu, buduješ bary a restaurace, spravuješ je a vybavuješ, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám tvých hostů a zajistily jim co nejlepší zábavu a odpočinek.

4. Wauies
Obrázek
Wauies je ideální zábava pro milovníky zvířat, a poznámka: pro fanoušky psů i koček. Provozuješ zde vlastní komplexní obchod se zvířaty se sladkými psy, kočkami a hlodavci. Tvé cíle jsou velice ambiciózní: učinit z obchodu dokonale prosperující zvířecí centrum. Čím více a lépe se o svá zvířátka budeš starat, tím více zákazníků se o tvé nabídky bude zajímat.

5. Monkey Bay
Obrázek
Hra Monkey Bay byla vytvořena ve spolupráci firmy upjers a Jo-Mei.
V této hře se ujímáš role piráta a začínáš dobrodružstvím na svém vlastním ostrově! Slouží vám jako základna a také vám zajišťuje dodávání surovin. Jeden ostrov ale žádnému pirátovi, které touží po slávě dobývání, nevystačí na dlouho, takže je třeba dobývat sousední ostrovy! Za tímto účelem rekrutuješ šílenou posádku složenou z lidí, slepic, opic a zombií, která dle tvých pokynů drancuje okolní osady. Musíš být ale opatrný, protože ostatní piráti nespí, ale číhají na tvoje bohatství! Jako správný pirát samozřejmě nemáš strach z občasných selhání, protože si jsi vědom, že obranné zařízení ještě nikomu neuškodilo. Boje v reálném čase a humorná grafika zaručují dokonalou zábavu pro každého, kdo má duši piráta.
Monkey Bay je plánovaná zároveň jako hra do prohlížeče i ve verzi pro mobilní zařízení.

6. Harbor World
Obrázek
Hra Harbor World vznikla ve spolupráci firmy upjers a Independent Art Software.
Ve hře Harbor World přebíráš roli správce přístavu a buduješ svoje přístavní impérium. Mezi tvé každodenní úkoly patří péče o stabilitu pohybu surovin do přístavu, vysílání lodí do vzdálených zemí a zajišťování povolení pro lodě vplouvající do tvých přístavů. Spolu s tím, jak se přístav rozvíjí, připlouvají lodě z celého světa a tvoje přímořské osídlení zvyšuje den ode dne svou prestiž a moc. Harbor World je ideálním místem pro dobrodruhy, obchodníky i mořské vlky.
Klíče pro testování hry v Closed beta verzi můžete získat pod tímto odkazem: https://de.upjers.com/harbor-world
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Superman007

Re: Kterou z nových her od Upjers byste si chtěli zahrát?

Příspěvekod Superman007 » Pá 16. Led 2015, 16:03

Hlasoval jsem pro Battle of Beasts, ale zajímala by mně ještě jedna hra od Upjersu jestli se neplánuje pro českou verzi. A to je Kapiworld. Tak bych chtěl vědět jestli se o této hře taky neuvažuje.
Obrázek

Danae

Příspěvekod Danae » Pá 16. Led 2015, 16:07

Superman007 napsal:Hlasoval jsem pro Battle of Beasts, ale zajímala by mně ještě jedna hra od Upjersu jestli se neplánuje pro českou verzi. A to je Kapiworld. Tak bych chtěl vědět jestli se o této hře taky neuvažuje.

Ne, uvažuje se jen o hrách, které jsou uvedené v této anketě. Proto byla také tato anketa vytvořena ;)
Obrázek

Superman007

Příspěvekod Superman007 » Pá 16. Led 2015, 17:44

Danae napsal:Ne, uvažuje se jen o hrách, které jsou uvedené v této anketě. Proto byla také tato anketa vytvořena ;)

A to už bude poslední hra přeložená do češtiny nebo jak tomu mám rozumět ? :o Myslel jsem někdy do budoucna. ;)
Obrázek

Julie51

Příspěvekod Julie51 » Pá 16. Led 2015, 17:54

prosim da se někde sehnat beta klič ke hře Ghosty Manor chtěla bych si ji zkusit zahrat :)

Alyssa76

Příspěvekod Alyssa76 » Pá 16. Led 2015, 22:36

My Sunny Resort

1ivka

Příspěvekod 1ivka » So 17. Led 2015, 19:54

Julie51 napsal:prosim da se někde sehnat beta klič ke hře Ghosty Manor chtěla bych si ji zkusit zahrat :)

Musíš se zaregistrovat na Němce a tam si můžeš vybrat beta verzi, kterou chceš. přijde Ti na uvedený mejl klíč k té Beta verzi. Ale upozorňuji, že jsou beta hry jenom v Němčině. Tady máš odkaz na Ghosty žádost. Až se na Němcích zaregistruješ, tak pak Tě to teprve pustí na ten odkaz: http://forum.de.upjers.com/viewtopic.php?f=37&t=46128

Julie51

Příspěvekod Julie51 » So 17. Led 2015, 22:46

ahojky už tam jsem zaregistrovana a klič mi nedošel _

lisak

Příspěvekod lisak » Ne 18. Led 2015, 01:13

Julie51 napsal:ahojky už tam jsem zaregistrovana a klič mi nedošel _

Prosím pište si toto do soukromé zprávy. Tady je anketa kterou hru chcete hrát a ne diskuse na téma kde sehnat klíč k beta verzím her!

Danae

Příspěvekod Danae » Po 19. Led 2015, 10:46

Diskuze kolem nových her zde možná je, proto jsem tuhle část fóra zpřístupnila, aby sem uživatelé mohli psát. ALE všechny ty hry jsou v současnosti jen v němčině. Každá z upjers her bezpodmínečně vyžaduje, aby hráč uměl číst a uměl pochopit, co je tam napsáno. U žádné hry není možné prostě jen klikat na obrázky a doufat, že vše bude fungovat.
U každé z her zde je příslušný odkaz, aby se kdokoliv na hru mohl podívat blíže. U každé z nich je na portálu jasně a srozumitelně vysvětleno, jak beta klíče fungují, jak je možné je získat, jaké jsou podmínky atd. Pokud si někdo neumí na portálu tohle v němčině najít, přečíst a pochopit to, a musí kvůli tomu hledat pomoc na českém fóru, nemá vůbec žádný smysl, aby se do nějaké hry v němčině pouštěl -> pokud nerozumí vysvětlivkám na portálu, nebude rozumět ani popiskům a vysvětlivkám ve hře, nebude si moci nic dohledat v FAQ a nebude se moci zeptat na německém fóru (chtít řešit tady problémy se hrou, co se v češtině nehraje, je pitomost).
Obrázek

Trubel

Příspěvekod Trubel » Pá 30. Led 2015, 16:00

hlasováno pro "Battle of Beasts" vypada to zajmave :)

Superman007

Příspěvekod Superman007 » Pá 30. Led 2015, 18:38

Superman007 napsal:A to už bude poslední hra přeložená do češtiny nebo jak tomu mám rozumět ? :o Myslel jsem někdy do budoucna. ;)

Tak kromě toho, že mně zajímá původní otázka bych ještě rád věděl do kdy trvá anketa a kdy se můžeme těšit na hru. ;)
Obrázek

sous

Příspěvekod sous » Pá 30. Led 2015, 19:12

Superman007 napsal:
Superman007 napsal:A to už bude poslední hra přeložená do češtiny nebo jak tomu mám rozumět ? :o Myslel jsem někdy do budoucna. ;)

Tak kromě toho, že mně zajímá původní otázka bych ještě rád věděl do kdy trvá anketa a kdy se můžeme těšit na hru. ;)

do kdy je anketa nikdo neví a ani na ostatní otázky odpovědi nedostaneš,neboť takovéto informace si upjers střeží,můžeš jen dedukovat a popřípadě se těšit
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

vladka83

Příspěvekod vladka83 » Čt 5. Ún 2015, 09:56

No mě by se moc líbila hra "Wauies". Mít obchod se zvířaty by bylo fajn, ale i ostatní hry jsou fakt zajímavé. :P

annettas

Příspěvekod annettas » So 7. Bře 2015, 23:16

Wauies

Vrátit se na “Kapi Hospital”