Porážkový dvůr

Moderátor: bartrand

Monty64

Porážkový dvůr

Příspěvekod Monty64 » Stř 8. Črc 2015, 10:33

Mám dotaz - již druhý den mi nejde umístit žádné zvíře do dvora. Proč?
Není tam někde chyba? Dávám tam jen ta zvířata která tam patří a místa tam mám taky dostatek.
Díky za odpověď.

VERUNNA

Re: Porážkový dvůr

Příspěvekod VERUNNA » Stř 8. Črc 2015, 11:52

A máš to zvíře dospělé? Nebo by to taky mohlo být tím, že ho máš zařazené v chovu....

Danae

Příspěvekod Danae » Stř 8. Črc 2015, 12:58

Pokud se nezobrazuje žádná hláška, tak to bude určitě tím chovem. V případě, že by se hráč snažil umístit tam mládě, nebo neměl volné místo, je ve hře upozornění.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Monty64

Příspěvekod Monty64 » Stř 8. Črc 2015, 16:02

Děkuji Vám za informace.
Vše jsem dělal správně jen.....je to tím chovem.Zvířata která jsou v chovu a jejich mládě čeká na umístění do ohrady není umístěno tak
ty rodiče nelze odeslat na porážku. Cenná zkušenost a jinak dvůr funguje.
Pěknou hru všem.

bzoucek63

Příspěvekod bzoucek63 » Čt 9. Črc 2015, 07:22

Ahoj jsem bzoucek63 a mám ten samý problém. Také nemohu umístit žádné zvíře do porážkové ohrady ..... tak se drž

Monty64

Příspěvekod Monty64 » Čt 9. Črc 2015, 10:02

Pročti si to tady a myslím že ti to pak bude jasné..:). Člověk se stále učí...:))) pěknou hru.

-MK-

Příspěvekod -MK- » So 25. Črc 2015, 17:50

Nebudu zakládat nové téma a hodím svůj dotaz sem.
Může mi sem někdo napsat, jakou mají jednotlivé kusy masa z jatek cenu?
Zatím jsem si vyzkoušel z drůběže slepice a vůbec se nevyplatí ji dávat do jatek. Jeden kus byl kolem tisíce a padá jeden.
Teď jsem zkusil z hovězího highlanda a ten se vyplatí, ale musí se maso prodat přes stánek. Pak je to trochu ziskové, ale není to žádná sláva. Jeden kus je za 1800 a padají tři.

Co další druhy? Ještě mám možnost vyzkoušet soba a hall. prase, ale nechci si je dávat na dvůr a pak zjistit, že jsou též ztrátové, protože když je pak uklidím pryč, tak už je znovu na dvůr nedám (kdybych k tomu měl později důvod)

Rozhoduje pro počet kusů masa level zvířete, nebo padá stejný počet z levelu 1 i 10?

A co ostatní druhy zvířat? Padá třeba z krocana více kusů drůběžího?

Danae

Příspěvekod Danae » Po 27. Črc 2015, 09:25

Tohle v ČKO máme ;) viewtopic.php?f=325&t=38513

Ne, level zvířete nemá na jeho cenu na jatkách žádný vliv.

Nezapomeň, že jatka jsou začátek nových výrobních sérií - přijdou další budovy a možnosti, jak maso z poražených zvířat využívat. Jatka jsou jen mezičlánek pro získání nových surovin.

Ale je to budova dostupná za zlaté cihly, které rozhodně nekupuje každý hráč, takže by nebylo fér otevřít hned celé výrobní řetězce - ve hře by se objevilo hodně výrobků, které by byly dostupné jen pro platící hráče (nasbírat dílky na novou budovu trvá, protože o ni má zájem hodně hráčů). Navíc velké množství hráčů (naštěstí zahraničních) se kvůli téhle funkci hodně zlobí - vadí jim představa, že ve hře je možné zabíjet zvířátka - a pozvolné otevírání je pro ně lépe stravitelné.
Obrázek

-MK-

Příspěvekod -MK- » Po 27. Črc 2015, 16:07

pardon, tak to jsem přehlédl :oops:. Každopádně uvedené časy mi nesedí, tak možná na to má vliv level ;) Protože jsem porážel slepice lvl 10 a trvalo to hodinu a highland se poráží něco přes 18 hodin na 5 lvl

Danae

Příspěvekod Danae » Po 27. Črc 2015, 17:12

Na časy by úroveň zvířete mohla mít vliv. Ostatně, čím vyšší level, tím rychleji zvíře produkuje. Zítra se na to pokusím podívat (=zbude-li mi chvíle času) :)
Obrázek

Vrátit se na “Dotazy ke hře”