les návrh

Máte nějaký nápad na vylepšení hry? Postrádáte ve hře něco? Sem patří všechny nápady! O tom, co se použije a jak, rozhodují vývojáři, ale dobrý nápad může přijít odkudkoliv.

Moderátor: bartrand

lioke
Místo/Bydliště: Brno

les návrh

Příspěvekod lioke » Ne 5. Říj 2014, 13:24

mám přání a návrh, když už má postava může rybařit, proč ji neposlat do lesa na houby a bylinky, zboří buď prodat na trhu, nebo z úžitkovat ve výrobě, nebo mít za to odměnu zkušenosti ?
organizace - kavárna vlků

Veselý medvídek
Místo/Bydliště: Sám doma

Voda

Příspěvekod Veselý medvídek » So 18. Říj 2014, 18:10

Jen mně tak napadlo, že by má postavička mohla ještě sbírat vodu a zalévat třeba stromky, které by přidali za každé zalití 1 dřevo. Nebo by se pro ni mohlo najít i jiné využití. :)
Jsem Veselý medvídek. Obrázek Jupííí... Obrázek
Obrázek
Jaký mám časový limit životnosti ? Obrázek

sous

Re: Voda

Příspěvekod sous » So 18. Říj 2014, 18:15

toto boužel asi u vývojářů neprojde,dřevo a kameny navíc přidávají zvířátka,která po zakoupení chodí s postavičkou a když není třeba sekat či lámat,tak postava může rybařit,ale předat se samozřejmě tento návrh může :)
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

Veselý medvídek
Místo/Bydliště: Sám doma

Re: Voda

Příspěvekod Veselý medvídek » Ne 19. Říj 2014, 11:51

sous napsal:toto boužel asi u vývojářů neprojde,dřevo a kameny navíc přidávají zvířátka,která po zakoupení chodí s postavičkou a když není třeba sekat či lámat,tak postava může rybařit,ale předat se samozřejmě tento návrh může :)

Jinak když už mluvíme o té vodě a zvířatech... líbilo by se mi k vodě mít delfína. Azor (tedy Brok :) ) beztak pomáhá jen na souši. Kdyby zkracoval o 50% lovení ryb tak bych si ho koupil třeba i za 100 drahých kamenů. ;)
Jsem Veselý medvídek. Obrázek Jupííí... Obrázek
Obrázek
Jaký mám časový limit životnosti ? Obrázek

Vrátit se na “Návrhy a přání”