speciální zboží

Máte nějaký nápad na vylepšení hry? Postrádáte ve hře něco? Sem patří všechny nápady! O tom, co se použije a jak, rozhodují vývojáři, ale dobrý nápad může přijít odkudkoliv.

Moderátor: bartrand

Renka38

speciální zboží

Příspěvekod Renka38 » Pá 24. Říj 2014, 17:38

Líbilo by se mi, kdybych si mohla na nějakém tržišti vyměňovat speciální zboží.Třeba jen s těmi hráči které mám v přátelích.Mám spoustu medailonků a šálků čaje které nikdo nechce. Zato všichni chtějí med a ten nemám a dostávám minimálně. :D Třeba jiní by zas potřebovali ten šálek nebo medailonek

CustisLee

Re: speciální zboží

Příspěvekod CustisLee » Pá 24. Říj 2014, 17:53

To je pravda, hodně zákazníků chce jen hodně hrnců medu a medailonky i šálky se hromadí ve skladu. I když je používám na urychlování hledaček, stejně jich denně dostáváme nepoměrně k požadavkům zákazníků, zatímco ti, co vyžadují 8 hrnců medu mi neustále běhají kolem tržnice. Bylo by možná lepším řešením, kdybychom si mohli posílat dárečky cíleně, co by kdo potřeboval. Nebo kdyby ti zákazníci chtěli méně medu společně s nějakým tím přívěškem, či čajem, aby se to trochu víc vyrovnávalo.

Renka38

Příspěvekod Renka38 » Pá 24. Říj 2014, 18:55

no to jsem si myslela , že každý to má trošku jinak. Ale asi je málo medu všude. :cry:

vai69vai

Příspěvekod vai69vai » Pá 24. Říj 2014, 19:36

Vzhledem k tomu,že tvůrci potřebují, abychom utráceli drahé kameny tento návrh asi neprojde:-) I když bych se za něj přimlouvala všemi deseti, také jsem majitelem hromady čajů a med nikde..

Verbena

Příspěvekod Verbena » Pá 24. Říj 2014, 20:51

Hmmm, asi jste to nepochopili, medu je málo záměrně, tak kdo by s námi měnil?? Že by si je někdo koupil za kameny a potom je měnil za čaj :?: To sotva. Musíme být trpěliví :D

Bastet23

Příspěvekod Bastet23 » Stř 29. Říj 2014, 19:38

No, mně osobně by stačilo, kdyby se daly přebytky prodat - je mi líto je jen zahazovat. Jasně, že i zboží za kamínky by se prodávalo za normální peníze, jasně, že by výkupní ceny nebyly nijak závratně vysoké, ale pořád lepší, než zahodit.
Případně - nedalo by se třeba vymyslet nějaká speciální dekorace, která by se dala pořídit pouze za tyto přebytky? Takže by každý měl jakési virtuální konto, kde by se postupně sbíralo přebytečné zboží, a až by ho tam byl dostatek, tak by si člověk mohl vyzvednout tu dekoraci. A klidně bych akceptovala i vysokou cenu, nemusím mít všechno hned, ale ráda bych to nějak zužitkovala.

CustisLee

Příspěvekod CustisLee » Čt 30. Říj 2014, 10:23

To mi přijde jako dobrý nápad mít nějakou dekoraci za tyhle předměty, jenom se domnívám, že by za ni chtěli zase hromadu hrnců s medem, tak jako ti zákazníci, co běhají kolem trhu s požadavkem na 8 hrnců a nechtějí ani jeden čaj, nebo medailonek. Taky jsem kvůli místo ve skladu už vyhazovala přes 40 srdíček a hrnečků s čajem. Přitom kdybych je chtěla koupit na trhu, jsou dvakrát až třikrát dražší, než ten nedostatkový med.

Bastet23

Příspěvekod Bastet23 » Čt 30. Říj 2014, 14:58

No já to myslela opravdu za přebytky - tedy pokud má někdo přebytek medu (o čemž pochybuju), tak budiž. Ale princip by byl spíš takový, že by každé to zboží mělo určitou hodnotu (vyjádřenou v bodech, v žetonech nebo tak podobně) - dejme tomu med = 3 body, čaj = 2 body, srdíčko = 1 bod. Na dekoraci by bylo potřeba nasbírat dejme tomu 1000 bodů. No a každý by si tedy dodával to, co mu zrovna přebývá, až by si na ni postupně našetřil. Ta čísla jsou jen pro vysvětlení, cenu by si určitě tvůrci rozhodli sami - ale přijde mi lepší ty přebytky využít (a klidně i dlouho šetřit) než je bez užitku vyhodit.

Renka38

Příspěvekod Renka38 » Čt 30. Říj 2014, 23:57

já jsem ty zákazníky , kteří chtěli jen med a nic jinýho prostě vykopla.Od tý doby mi chodí zákazníci, co chtějí s medem i ty čaje a srdíčka.Nemám sice medu nazbyt, ale momentálně mám uspokojený všechny zákazníky a ještě mi zbývá 12 medů. A ty srdíčka a šálky čaje používám na zkrácení doby čekání na další hledání ve vile

VeronikaOpatova

Příspěvekod VeronikaOpatova » Stř 12. Lis 2014, 11:14

A mě teď napadlo, že by mohly být úkoly, kdy speciální zboží darujeme (jako je to u výrobků).
Např. Daruj 20x medailonek srdíčko
http://www.myfreezoo.cz/nickpage/index/user/22183237
Organizace: Happy sapiens - hledáme nové členy. Chceš měnit kartičky, mít fajn přátele a být v pohodové organizaci, jsi srdečně vítán. Týdenní poplatek je 12.000

Kvakomba

Příspěvekod Kvakomba » So 28. Ún 2015, 12:03

Chtěla jsem použít srdíčka a čaje na zkrácení času ve vile, ale momentálně mi tam trůní 2 hrnce medu které se nechtějí hnout, i když jsem od té doby hledala minimálně 2x. Znamená to že dokud nepoužiju ten med tak se nehnu z místa a jiné zboží nebudu moct použít? Přitom běžné zboží se po hledání změní.

sous

Příspěvekod sous » So 28. Ún 2015, 12:29

ne neznamená,ale ani nevylučuje
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

Vrátit se na “Návrhy a přání”