čas hledání

Máte nějaký nápad na vylepšení hry? Postrádáte ve hře něco? Sem patří všechny nápady! O tom, co se použije a jak, rozhodují vývojáři, ale dobrý nápad může přijít odkudkoliv.

Moderátor: bartrand

muflicek

čas hledání

Příspěvekod muflicek » Út 28. Říj 2014, 21:33

Ahoj. Moc bych se přimlouvala za delší dobu na hledání obrázků nebo alespoň zkrácení doby mezi hledáním. Nevím jak kdo,ale já se potřebuji alespoň po místnosti rozhlédnout,abych zhruba viděla co kde je. A ne si přečíst maximálně lištu a pak se teprve podívat. Tím se ztratí strašně moc času. A kdo hůře vidí-katastrofa. A to mám brýle u hledání. A když ke všemu člověk netuší jak předmět vypadá... Např. láhev se šafránem by mohlo být cokoliv jiného. Možná si tvůrci neuvědomili,že hru hrají i starší lidé,kteří už nemají takový postřeh a dobré oči. Učím se chybami,dobře,ale tím strašně ztrácím body,peníze. Proto tedy když ne delší doba na hledání,tak prosím zkrátit dobu mezi dalším hledáním. A nebo možnost hledání ne 5x,ale 10x. A to nemluvím o tom,že jednak je hra o hledání a jednak,že mezi hledáním je strašná nuda,protože zboží se dělá příšerně pomalu,když je,není komu prodávat. Zkrácení času než přijede kočár,bych taky uvítala. Mohla bych vyrábět zboží. Takhle prodám a šmytec,a až za 5 hodin. :-(
Jinak se mi hra moc líbí. Klidná,pohodová a graficky nádherná.

Danae

Re: čas hledání

Příspěvekod Danae » Stř 29. Říj 2014, 10:15

Je mi líto, ale tohle autoři hry určitě odmítnou.

Oni Uptasii schválně vymysleli tak, aby se u ní muselo myslet, hledat a přemýšlet, a aby se hledání obrázků nedalo jen tak obejít. Strašně moc her od upjers je, stejně jako tolik jiných her od jiných firem, víceméně jen o klikání, někdy hráč musí čekat, až se něco vyrobí, postaví nebo vyroste, ale jinak se jen kliká a hráč může přemýšlet leda tak co stavět příště, co sázet dál a podobně. Uptasia v tomhle má být jiná, proto se taky obrázky postupně ztěžují, aby musel hráč přemýšlet co nejdéle, čas je krátký, aby nebylo možné si obrázek dlouze prohlížet a prohledávat atd.

Co se týče kočáru, to taky nebude vítaný nápad. Hodně her má ohledně zákazníků a skladu nějaká omezení na kapacitu a čas, takže hráč si hru okliká a pak vlastně nemá pár hodin co dělat. To je proto, aby ve hře nebyli příliš znevýhodňováni lidé, co u hry nemohou sedět celý den. Člověk, co se ke hře dostane ráno, kolem oběda a pak až večer, má díky tomu podobné šance na postup jako hráč, který má internet a hru po ruce celý den. Pro lidi, co mohou hrát celý den to je omezující, ale kdyby to tak nebylo, budou se zase zlobit lidé, kteří se ke hře častěji nedostanou. Autoři se musí snažit vyjít vstříc všem, takže upjers má hry, kde může člověk na něco klikat vlastně nonstop, a hry, kde si svůj účet okliká a může si s klidem jít na pár hodin pryč, aniž by ho trápilo, že mu něco uteče.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

muflicek

Příspěvekod muflicek » Stř 29. Říj 2014, 19:12

Tím jaká je,jsem pochopila,že se snažíte,aby se vyhovělo všem. A i mě vyhovuje,že u ní člověk nemusí sedět pořád. Měla jsem na mysli jen menší zkrácení. Kočár např. o půl hodiny,uhlí o 10 min,a obrázky prodloužit o půl minuty. Jsou vážně strašně schované. Jsem bez šance. A to nemluvím o tom,že jsem nevěděla co je lora. :? A bůhví co mě ještě čeká. Je mi i jasné,že chcete,aby jsme nakupovali pomoc za kameny,ale ona by stejně nestačila ani ta půlminuta,takže nekupování pomoci bych se neobávala. :-) ;) Uvidím jak bude dál,ale asi to nezvládnu. :cry:

Bastet23

Příspěvekod Bastet23 » Stř 29. Říj 2014, 19:45

Muflicku, neboj se, myslím, že časem se rozkoukáš a zorientuješ. Já taky nejdřív našla tak maximálně polovinu, ale když ten obrázek vidíš víckrát, tak si postupně všimneš dalších a dalších věcí.
Já teď už pár dní hledám v pekárně váleček na plechu - ne a ne ho najít. Ale až já na něj kápnu, já mu to spočítám :lol: . Největší sranda je, že když už konečně máš nějaký ten obrázek "očuchaný" a víš, kde co hledat, dosáhneš hranice a odkryje se ti nová úroveň. A můžeš se začít rozkoukávat znova. Ale zas asi je to dobře, jinak by to byla nuda, mít všechno hned a bez přemýšlení.

CustisLee

Příspěvekod CustisLee » Čt 30. Říj 2014, 10:29

Váleček na těsto na plechu vypadá spíš jako tlouček na maso.

sous

Příspěvekod sous » Čt 30. Říj 2014, 10:57

CustisLee napsal:
Váleček na těsto na plechu vypadá spíš jako tlouček na maso.

nezveřejňujeme viditelně odpovědi-zaspoilerováno
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

CustisLee

Příspěvekod CustisLee » Čt 30. Říj 2014, 13:03

Aha, pardon, za to se omlouvám. Myslela jsem, že když to není hádanka, tak to nevadí.

Danae

Příspěvekod Danae » Čt 30. Říj 2014, 13:09

CustisLee napsal:Aha, pardon, za to se omlouvám. Myslela jsem, že když to není hádanka, tak to nevadí.

Vadí to u všeho. Musíme být ohleduplní a myslet na hráče, kteří si všechno chtějí hledat sami. Zvlášť, když se spamuje a tip, jak něco vypadá je schovaný v Návrzích a přáních.
Kdybych byla hráčka a chtěla si všechno najít, tak nebudu otevírat sekci Hledací obrázky, kam hráči píší odpovědi na hádanky, nebudu otevírat dotazy, co se jmenují hádanka a pdoobně. Ale návrhy a přání, téma čas hledání, to není podezřelé - podívám se, co hráči navrhují, co jim bylo odpovězeno a bum, nějaké pako (nic ve zlém ;) ) mi tam napíše, jak vypadá předmět, nad kterým si už pár dní lámu hlavu a těším se, až ho rozlousknu, sama. Byla bych hodně naštvaná.
A aby se tohle nikomu stát nemohlo, musí se psát tam, kam věci patří a schovávat spoilerem všechno, co by někomu mohlo zkazit radost.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Hanycinka

Kratší doba zákaznků

Příspěvekod Hanycinka » Út 25. Lis 2014, 19:46

Bylo by fajn zkrátit dobu mezi čekáním na zákazníky 6 hodin je doela dost :roll:

Verbena

Re: Kratší doba zákaznků

Příspěvekod Verbena » Út 25. Lis 2014, 23:55

Myslím, že pro ty, co mají hru jen pro zábavu je 4x za den až dost. Stejně se zvládnou přihlásit maximálně 2x. Ostatní dvoje přihlášení se jim kryje buď se zaměstnáním, školou, sportem, péčí o děti, domácnost, nebo jinou čiností a jedno tutově se spánkem.

sous

Re: Kratší doba zákaznků

Příspěvekod sous » Stř 26. Lis 2014, 01:08

Hanycinka napsal:Bylo by fajn zkrátit dobu mezi čekáním na zákazníky 6 hodin je doela dost :roll:

Ono by stačilo nejprve si pročíst forum-v tomto případě jen sekci návrhy a přání a přišla by jsi na to,že tento návrh už tu je a zbytečně by jsi forum nespamovala.
Slučuju -- tudíž si výše můžeš přečíst odpověď admina.
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

Vrátit se na “Návrhy a přání”