nápověda

Pokud ve hře něco nefunguje, pokud máte pocit, že jste narazili na chybu, zde ji můžete ohlásit. VŽDYCKY UVÁDĚJTE ID SVÉHO HERNÍHO ÚČTU!

Moderátor: bartrand

muflicek

nápověda

Příspěvekod muflicek » Út 26. Kvě 2015, 08:02

Ahoj. Mám jeden problém. Když dám ve vile nápovědu,kliknu na předmět,nápověda předmět neukáže. Nakupuju Terče. Mám to tak od včerejška. Myslela jsem,že to přestane a dnes zase Přišla jsem takhle asi o 5 terčů což je dost peněz. :roll: :(

sous

Re: nápověda

Příspěvekod sous » Út 26. Kvě 2015, 08:29

muflicek napsal:Ahoj. Mám jeden problém. Když dám ve vile nápovědu,kliknu na předmět,nápověda předmět neukáže. Nakupuju Terče. Mám to tak od včerejška. Myslela jsem,že to přestane a dnes zase Přišla jsem takhle asi o 5 terčů což je dost peněz. :roll: :(

Ahoj-kvůli tobě jsem teď terč zkusila a bez problémů mi daný předmět do kroužku dal-tak netuším čím by to mohlo být,ale ve hře funguje-myslím že toto by nemělo způsobovat zaneřáděnost počítače,ale údržba neuškodí a pro kontrolu účtu je třeba dodávat ID
jen se ještě zeptám ta situace kdy jsi přišla o ty terče,že si myslíš že terč neukázal--šlo vždy o jeden a ten samý předmět?
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

muflicek

Příspěvekod muflicek » Út 26. Kvě 2015, 09:51

ID 11024791-promiň,vždycky zapomenu. Ne,byl to pokaždé jiný předmět. Mě to mezitím taky něco ukázalo,ale taky jak píšu neukázalo. Např. 3x po sobě. Neříkám,že je to chyba hry. Prostě nevím.

sous

Příspěvekod sous » Út 26. Kvě 2015, 10:25

muflicek napsal:ID 11024791-promiň,vždycky zapomenu. Ne,byl to pokaždé jiný předmět. Mě to mezitím taky něco ukázalo,ale taky jak píšu neukázalo. Např. 3x po sobě. Neříkám,že je to chyba hry. Prostě nevím.

tak počkáme co na to admin-nevím čím by to mohlo být-kolikrát se mi stalo,že jsem to kolečko kolem předmětu málem přehlídla
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

Danae

Příspěvekod Danae » Út 26. Kvě 2015, 10:43

Bohužel bych potřebovala konkrétnější údaje - nejlépe čas a hru, kdy se to stalo + předmět, který ti to mělo ukázat a neukázalo. Ale i tak nemohu nic moc slíbit :(

Pravděpodobné se mi jeví, že hledaný předmět je malý nebo na okraji obrazovky a ty jsi ho prostě přehlédla, jak píše sous. Ale to mohu ověřit jen s přesnými údaji co, kdy a kde - pak můžu vyhrabat z databáze obrázek a podívat se, kde je to, co jsi hledala, a jak je to velké.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

muflicek

Příspěvekod muflicek » Stř 27. Kvě 2015, 05:17

Ok. Až se mi to stane zas,dám sem přesnější údaje. Ještě nikdy jsem tedy nepřehlídla,ten terč je dost velký. Navíc se mi to stalo u skláře a tam ten prostor není velký.

Vrátit se na “Ohlášení chyb”