neobdržený denní nákup

Pokud ve hře něco nefunguje, pokud máte pocit, že jste narazili na chybu, zde ji můžete ohlásit. VŽDYCKY UVÁDĚJTE ID SVÉHO HERNÍHO ÚČTU!

Moderátor: bartrand

třešnička

neobdržený denní nákup

Příspěvekod třešnička » Čt 25. Črv 2015, 08:19

Dnes 25.6 jsem v denní nabídce zakoupila kašnu (fontánu) za 23zlatých , nechtěla jsem ji umístit hned na plochu, tak jsem ji nechala ve skladu. Tam ji ale nikde nemám, a peníze mi to odečetlo, takže nemám nic, ani peníze, ani produkt. Prosím o vyřešení. mé ID 11014614 .Děkuji třešnička

sous

Re: neobdržený denní nákup

Příspěvekod sous » Čt 25. Črv 2015, 08:35

třešnička napsal:Dnes 25.6 jsem v denní nabídce zakoupila kašnu (fontánu) za 23zlatých , nechtěla jsem ji umístit hned na plochu, tak jsem ji nechala ve skladu. Tam ji ale nikde nemám, a peníze mi to odečetlo, takže nemám nic, ani peníze, ani produkt. Prosím o vyřešení. mé ID 11014614 .Děkuji třešnička

Hledala jsi ve skladu nebo v obchodě??Pokud jsi v obchodě nehledala,tak když najedeš na obchod s dekoracema a najdeš danou položku,tak by jsi u ní měla mít krabičku s číslem kolik máš koupeno,stačí kliknout na umístit
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

třešnička

Příspěvekod třešnička » Čt 25. Črv 2015, 08:53

hledala jsem v obchodě, tam to není, jak se dostanu do skladu?

sous

Příspěvekod sous » Čt 25. Črv 2015, 08:57

třešnička napsal:hledala jsem v obchodě, tam to není, jak se dostanu do skladu?

skladiště je jen pro vyrobené produkty,tam by jsi to ani najít neměla-tak prosím vydrž - admin ti účet zkontroluje

Danae

Příspěvekod Danae » Čt 25. Črv 2015, 09:31

Admin už účet kontroloval, protože hráčka nelenila a hlásila problém jak sem, tak na podporu.

Podle údajů, které uvedla, ale v databázi není vůbec nic - 25. 6. žádný záznam o nákupu dekorace (či jakéhokoliv jiného předmětu) za 23 mincí, a předmět, který uvedla na pdopoře (kašna s fontánou) ve hře vůbec neexistuje. Ani ta cena sama se mi moc reálná nezdá, mělo to být v akci tedy levnější, ale i tak mám pocit, že tak levného v obchodě nic ani není.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

sous

Příspěvekod sous » Čt 25. Črv 2015, 09:41

Danae napsal:Admin už účet kontroloval, protože hráčka nelenila a hlásila problém jak sem, tak na podporu.

Podle údajů, které uvedla, ale v databázi není vůbec nic - 25. 6. žádný záznam o nákupu dekorace (či jakéhokoliv jiného předmětu) za 23 mincí, a předmět, který uvedla na pdopoře (kašna s fontánou) ve hře vůbec neexistuje. Ani ta cena sama se mi moc reálná nezdá, mělo to být v akci tedy levnější, ale i tak mám pocit, že tak levného v obchodě nic ani není.

nenapadlo mě hledat o co šlo-až teď jsem koukala a jediné co je k dispozici je fontána za 4 drahé kameny

třešnička

Příspěvekod třešnička » Čt 25. Črv 2015, 09:50

tak se prosím podívejte na včerejší den, ty peníze tam byly 24 zlatých, dnes je tam jeden, někam se podít musely. jednalo se o dnešní 10ti minutovou nabídku, nepamatuji si přesně název, ale bylo to něco jako kašna . Nejsem děcko , zlatky si hlídám, porovnejte si včerejšek s dneškem. Obrátila jsem se na obě strany, protože nevím kdo konkrétně toto řeší, jedná se o mé peníze. Myslím si že záznamy ze hry tam máte a porovnat včerejší stav s dnešním by neměl být problém

Danae

Příspěvekod Danae » Čt 25. Črv 2015, 09:52

Máš na účtě 50082 mincí.

Je mi líto, ale uvádíš nesmyslné údaje, podle kterých ti opravdu nemám možnost pomoci.
Obrázek

třešnička

Příspěvekod třešnička » Čt 25. Črv 2015, 10:08

Nechápu proč mluvíte o mincích , když se jedná omlouvám se o DRAHĚ KAMENY, včera jsem mněla 24 a dnes 1 kámen, kam se podělo těch 23.? Nejsem děcko ,abych se s Vámi dohadovala o něčem co nebylo. Pokud porovnáte dnešek se včerejškem tak musíte přijít na rozdíl ve zlatkách. NÁKUP BYL PROVEDEN Z 10TI MINUTOVÉ NABÍDKY, je těžké zjistit co to bylo ? Asi je jednodušší říct ,že si někdo vymýšlí a hodit vše do koše

Danae

Příspěvekod Danae » Čt 25. Črv 2015, 11:00

Na podpoře vyřešeno.
Obrázek

třešnička

Příspěvekod třešnička » Čt 25. Črv 2015, 12:08

děkuji

Vrátit se na “Ohlášení chyb”