Questy

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Questy

Příspěvekod joshlukas » Čt 15. Pro 2011, 14:17

Questy jsou dobrovolné úkoly, které můžeš splnit, ale v žádném případě nemusíš. Není-li quest splněn, tak tím pádem taky nedostaneš nový quest. Pro splnění questu neexistuje časové omezení. Quest ti jsou poslány systémovými zprávy. Tam je taky uvedeno, jakou dostaneš za splnění questu odměnu.

Různí lidé ti v ti ve vesnici nabídnou questy. V tomto případě je to označeno žlutým vykřičníkem. Jakmile quest je splněný dostaneš nejdříve po 24 hodinách příští quest. Pevný časový interval tu neexistuje. Od questu 101 dostaneš nové questy pak po 48 hodinách. Jestli se jedná u odměny o dekorační produkt, tak prosím dbej na to, že potřebuješ 2 volná místa ve svém regálu, jinak odměna nemůže být doručená.

Zda-li jsi questy splnil příliš rychle, tak se může stát, že obdržíš quest, který ještě kvůli tvému levelu nemůžeš splnit. Při tomto se nejedná o chybu, nýbrž jsi byl prostě moc rychlý při splnění questů.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”