Smlouvy

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Smlouvy

Příspěvekod joshlukas » Čt 15. Pro 2011, 14:18

Co jsou to smlouvy?
Smlouvami můžeš posílat produkty ostatním hráčům aneb kupovat produkty od ostatních hráčů. Jsou vedle trhu další možnost k obchodovaní z ostatními hráči. Přijmeš-li smlouvu, tak dostaneš zboží, které musíš zaplatit. Pošleš-li smlouvu která je přijatá, tak tím pádem prodáš zboží a dostaneš za to bt.

Jak mohu posílat smlouvy?
Klikni na bílé listy v menu. Tam můžeš sestavit novou smlouvu. Uveď příjemce a vtáhni zboží do trakaře / do nově otevřeného červeného čtverce. Poté zadej počet a cenu.

Přijme-li někdo tvou smlouvu, tak se to dozvíš pomocí oznámení v systémových zprávách. Dostaneš-li poslanou smlouvu, tak začne blikat velký vykřičník nad bílímy listy.

Prosím drž se u sestavení smluv aktuálních cen trhu. Smlouvy, které jsou úmyslně posílány předražené anebo příliš lacině a slouží k zvýhodnění nebo k vykuchání účtů můžou vést k blokování účtu.

Obchodováni mezi rozdílnými servery není možný. To znamená, že můžeš posílat a přijímat smlouvy jen od hráčů, které hrají na tvém serveru (světu).
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”