Trh

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Trh

Příspěvekod joshlukas » Čt 15. Pro 2011, 14:19

Jak prodám zboží na trhu?
Klikni na "Tvůj stánek na trhu", a pak v zeleném okénku na produkt určený k prodeji. Přetáhni tento produkt pomoci Chyť&Pusť k pytlům. Objeví se červený rám. Nyní pusť tlačítko a zadej množství a cenu za kus. Můžeš nabízet současně 20 produktů na trhu.

Provize
Za každý produkt, který nabízíš na trhu musíš zaplatit 10% provize. Tato provize je ti ztrhnutá okamžitě při odevzdaní nabídky. Chceš-li svou nabídku vzít zpět z trhu, tak tuto provizi nedostaneš zpět.

Anulovat nabídku
Na zelené tabuli vpravo nahoře v tvém stánku vidíš své nabídky. Jakmile klikneš na červený kříž vedle nabídky, tak ji vezmeš zpět z trhu. Pozor: Provize není vrácena.

Spam na trhu
Prosím nenabízej stejné zboží ve formě více malých nabídek, ale v jedné velké nabídce. Každý kupec muže sám nastavit, jaké množství tvého zboží chce koupit. Zákaz spamu na trhu přijde všem hráčům vhod.

Nákup
Zboží můžeš na trhu koupit kliknutím na políčko "koupit", které se nachází vedle každé nabídky. Poté se otevře nové okénko, v kterém můžeš zadat požadované množství. Koupené zboží se okamžitě objeví v tvém regálu a peníze jsou tvému kontu strhnuté. Prosím dbej na to, aby si měl dost místa v regálu - dekorační předměty potřebují 2 volná místa v regálu.

Příliš drahé
Zda-li je za produktem psáno "Příliš drahé!", tak to znamená, že nemáš dost bt, abys mohl koupit i jen jeden kus nabízeného zboží.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”