Zvířata, krmivo a stavebniny

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Zvířata, krmivo a stavebniny

Příspěvekod joshlukas » Po 19. Pro 2011, 14:27

Po dosažení určité úrovně můžeš postavit chlévy. K tomu potřebuješ jednu volnou stavebninu, kterou si prvně musíš koupit. Při kliknutí na volnou stavebninu se ti ukážou všechny možnosti a budovy které můžeš postavit. Cena budovy, kterou zvolíš, se ti automaticky strhne z tvého konta. První zvíře máš ve své nové budově ihned k dispozici. V kurníku dostaneš dokonce dvě zvířata.

U prodejce dobytku a ve včelařství na vesnici si můžeš dokoupit další zvířata a včely. To je možné, jen když dosáhneš určité úrovně a když máš ještě místo v budově. V případě, že je tvá budova plná, můžeš si ji vystavět. Vystavením dostaneš další místo pro nová zvířata a produkce se ti urychlí. Vystavění je také závislé na dosažené úrovni a stojí buď peníze nebo mince. Vystavění budovy funguje jen tehdy, když neprobíhá produkce. Budovu můžeš zbourat, když klikneš na červený křížek. Za zbouranou budovu nedostaneš cenu stavby zpět.

Aby jsi začal s produkcí, musíš svá zvířata krmit. To uděláš přetažením krmiva do koryta. Čím více je nakrmíš, tím rychleji je produkce ukončena.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”