Je to nečestné, nesportovní, protestuji !

Moderátor: bartrand

Doc.Čumák

Je to nečestné, nesportovní, protestuji !

Příspěvekod Doc.Čumák » Stř 26. Zář 2012, 11:58

Mirek Dušín tak v RŠ reague na hozený klacek pod nohy při běžeckém závodu a asociuje mi to výpadek datového přenosu při útoku na věž, multiplaeru eventuelně při úkolu.
Proč je hráč "odměněn" ztrátou 40% kondice kterou vlastní příčinou nezavinil, pokud není masochista ???
Nebo je to zase jen snaha, jak z lidí vymámit peníze na rychlejší doplnění ? Jinak by se to dalo brát jako bug, který by se měl ugentně odstranit. Tohle je opravdu nefér.

Mrakoplesk

joshlukas
Administrator

Re: Je to nečestné, nesportovní, protestuji !

Příspěvekod joshlukas » Stř 26. Zář 2012, 12:53

?
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Doc.Čumák

Příspěvekod Doc.Čumák » Stř 26. Zář 2012, 19:29

Já tedy nevím, jestli jen já trpím nějakou specifickými úchylkami ve hře,nebo jestli tady funguju jako přehlížený betatester a laxní zbytek fora se ani s tímto problemem nepřidá.
Při výpadku datového přenosu při multiplaeru, útoku na věž (ano, to jsou ty šedé postavičky) eventuelně úkolu, je hráč "odměněn" ztrátou 40% (útok za věž) nebo 25% (jako by souboj prohrál) kondice. Vlastní příčinou si to nezaviní. Ve hře fakticky neumře, ale jako na mrtvolu je na něj pohlíženo.
ZDÁ SE TO BÝT OPRAVDU FÉROVÉ ?

Alen Kubat

Příspěvekod Alen Kubat » Stř 26. Zář 2012, 20:57

Jsi chytrý a snaživý. Zkus ještě promyslet, jak rozeznat jestli chyba datového přenosu vznikla:
  • někde na serveru - Chyba Upjers, nutná kompenzace hráči
  • kdesi cestou - nikdo za nic nemůže, boj se anuluje
  • na straně hráče - hráč by měl kompenzovat ostatním, kterým se kvůli tomu zmařil boj, kvůli chybějícímu spoluhráči
A taky jak zamezit hráčům, v případě nahnutého souboje, že přenos nepřeruší vlastnoručně, když by je to nepoškodilo.
Nebo bys radši, aby se boj pozastavil a čekalo se třeba řadu minut někdy i hodin až se výpadek připojení vyřeší? To by se ti ostatní poděkovali, kdyby jim zamrznul boj na 30 minut. Pak by museli odejít a boj by se rozběhl bez jejich účasti u počítače.

Chce to u každého počítače vyladit kvalitu připojení, aby k výpadkům pokud možno nedocházelo, ale k výraznějším úpravám v hodnocení bojů určitě nedojde.
Pokud máš solidní připojení, je stejná pravděpodobnost, že obdobný výpadek může postihnout někoho z protivníků. Když díky němu vyhraješ, stěžovat si určitě nebudeš.
Najdeme-li 5 důvodů, proč by se věc nemusela podařit a odstraníme je, okamžitě se objeví důvod šestý.
Murphy byl optimista.

jan74

Příspěvekod jan74 » Út 16. Říj 2012, 12:23

Pokud se sám odhlásím z boje,a znovu se připojím a boj ještě pokračuje tak mě to automaticky přihlásí zpět do boje,a bojuji dál.Proč je to teda jiné když vypadne na chvilku připojení?

joshlukas
Administrator

Příspěvekod joshlukas » Út 16. Říj 2012, 13:09

Ahojte. Ztráta internetového připojení resultuje většinou v nové IP adrese. Tímto session vyprší. Když se odhlásíš, tak je hra jakoby přerušena uživatelem. Nemusí začít nová session.
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Všeobecně”