Přihlášení po nějaké době

Moderátor: bartrand

wejun

Přihlášení po nějaké době

Příspěvekod wejun » Po 22. Črv 2015, 11:14

Ahoj.

Je to asi tak 3 měsíce, co jsem z časových důvodů přestala hrát Upologus a když jsem teď chtěla navázat, tak mě to po přihlášení hodilo zpět na úplný začátek. Ono se to po nějaké době nečinnosti maže a musí se začít znova?

Díky za odpověď
wejun

Danae

Re: Přihlášení po nějaké době

Příspěvekod Danae » Po 22. Črv 2015, 11:43

Ne, hry se samy neresetují.

předpokládám, že se snažíš přihlásit jinak, než jsi se přihlašovala dřív, a systém ti založil nový účet - např. se snažíš přihlásit přes portál, ale svou hru jsi na něm neměla, nebo máš další portálový účet atd. Možností, co děláš špatně, je bohužel dost a vzhledem k všeobecnému popisu problému se dá jen hádat.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

wejun

Příspěvekod wejun » Po 22. Črv 2015, 12:11

Nee, přihlásila jsem se jako vždycky... Co mám pod stejným nickem i jiné hry, tak tam jsem navázala tam, kde jsem skončila. Jen Upologus jede od začátku.

Danae

Příspěvekod Danae » Po 22. Črv 2015, 12:43

Opakuji, že na základě všeobecného popisu bez podrobných údajů se ti nedá pomoci jinak než hádáním.
Obrázek

wejun

Příspěvekod wejun » Po 22. Črv 2015, 13:00

A co bych teda měla napsat jako ten "podrobnější popis"????

upjers.com--> log in v levém horním rohu: nick a heslo stejné jako dřív, ukázal se mi můj herní účet, kde jsem měla 4 rozehrané hry. 3 Jsem hrála aktivně (Uptasia, Upologus a Zoo), Uptasia se mi načetla tam, kde jsem skončila, Zoo taktéž, ale Upologus od začátku. Hrála jsem na jednom serveru, více účtů nemám.

Danae

Příspěvekod Danae » Po 22. Črv 2015, 13:54

No vida, že to jde popsat - děkuji. A když ještě přidáš herní ID, portálové ID a informace o tom, jak vypadal ten starý účet upologus (tj. level atd.), budu to moci i všechno zkontrolovat v databázi.
Obrázek

Vrátit se na “Všeobecně”