Kouzelný les

Zde jsou nejčastější otázky zodpovězeny.
Podívej se prosím, než založíš nový post ve fóru.

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Kouzelný les

Příspěvekod joshlukas » Út 17. Črc 2012, 14:23

V kouzelném lese hledáš magické byliny, které potřebuješ ke splnění questů alchymie (u lišky). Vstup do kouzelného lesa je ti povolen po splnění 20 levelu. K začátku se ale ještě bojíš vkročit daleko do temného lesa a sbíráš na 5 polích. 5 levelů dále jsi statečnější a pokročíš do lesa o 10 dalších polí. Teprve v levelu 40 se ale odvážíš vkročit až do nejtemnějších rohů lesa a můžeš sbírat byliny na všech 25 polí.

Minimálně můžeš posbírat 0 a maximálně 25 bylin a věcí, které můžeš uložit do tvé truhly. Hledání nezávisí na levelu nebo kouzlech, ale je náhodné. V lese můžeš naleznout i zlato nebo uhlí. Když tě s toho sbírání bolí záda a nechceš to všechno dělat sám, tak můžeš tento úkol dát skřítkovy, který se o sbírání za tebe postará. Uhlím si můžeš zkrátit čas.

Při a po sbírání můžeš kouzelný les zálohou zlata nechat resetovat. To znamená že můžeš hledat znovu. Jinak se les resetuje automaticky denně o půlnoci. Zbývající čas je zobrazen nahoře v menu.

Pozor: Kouzelný les se ti objeví až po ukončení levelu 20 a ukončení 20 questu u myši.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”