Registrace a login

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Registrace a login

Příspěvekod joshlukas » Pá 30. Lis 2012, 11:18

Když se nemůžeš registrovat nebo přihlásit do hry, tak to může mít více důvodů.

1. Problém při registraci:
Abys mohl hrát hry od Upjers, tak potřebuješ jeden aktivní účet. Některé z našich her založí automaticky účet na portálu. Zadej při registraci validní údaje. Emailová adresa obsahuje vždy znaménko @ a doménu - xyz@abc.cz

1.1: Dostanu hlášenou chybu „Jeden portálový účet pod zvolenou emailovou adresou existuje, ale heslo není správné. Zapomněl jsi heslo?"
To znamená že už máš jeden portálový účet. Portálové účty můžeš vytvořit nebo je zpracovat na stránkách http://upjers.com/. S portálovým účtem máš mnoho možností a komunikovat s tvými kamarády i když nehrajete jednu a tu samou hru. Při vytvoření účtů určitých her se automaticky vytvoří portálový účet.

Zadej v políčku „Heslo“ a „Email“ tvé údaje tvého portálového účtu. Když si heslo zapomněl, tak si můžeš kdykoliv nechat poslat nové na tvou emailovou adresu. Jdi jednoduše na stránku http://de.upjers.com/passwordresend

1.2 Dostanu ohlášené „Toto jméno už existuje, prosím zvol jiné.“
I když už na tvém Upjers účtu máš zadané jméno hráče, tak můžeš u každé hry používat nové. Když se ti zobrazí tato chyba, tak existují dvě možnosti:

1.2.1 Nemám ještě účet ve hře / na serveru a mé jméno už někdo používá
V tomto případě už používá někdo jiný tvé požadované jméno a musíš si vymyslet nějaké jiné.

1.2.2 Už mám účet ve hře / na serveru a jméno na serveru už někdo používá
Prosím postupuj dle bodu 2. Mít více účtů na jednom serveru není dovoleno.

2. Přihlásit se do hry
Než můžeš začít hrát, tak se musíš do hry přihlásit (také zvané „login“).

2.1 Nevím jak se mám do hry přihlásit
Na hlavní stránce hry jsou políčka které musíš vyplnit s tvými údaji, které sis zvolil při registraci (Uživatelské jméno, heslo a číslo serveru). Zadej zde prosím tvé údaje tvého Upjers účtu.

2.2 Dostanu chybu „Uživatelské jméno nebo heslo nejsou správné.“
Tato chyba ti řekne, že s tvými údaji něco není v pořádku. To může mít různé důvody:

2.2.1 Zadal jsi špatné uživatelské jméno
Prosím uvědom si, že je jedno jaké jméno si při registraci zadal, musíš zadat tvé uživatelské jméno Upjers účtu/portálu.

Když jsi ho zapomněl, tak si na stránkách http://de.upjers.com/passwordresend můžeš nechat poslat nové heslo. V emailu který dostaneš je napsané i tvé uživatelské jméno.

2.2.2 Zadal jsi špatné heslo
Když jsi zapomněl, tak si můžeš nechat poslat nové heslo na tvou emailovou adresu. Jdi na stránky http://de.upjers.com/passwordresend a nechej si ho poslat.

2.2.3 „Jisté přihlášení/login“ je aktivní
Když máš na tvém Upjers účtu aktivované „jisté přihlášení“, tak k přihlášení potřebuješ místo tvého uživatelského jména tvou emailovou adresu.

Přihlas se na http://upjers.com/ s tvými údaji a klikni na „Nastavení“. Zde si můžeš vybrat zda se chceš přihlašovat s tvou emailovou adresou nebo s uživatelským jménem.

3. Které hry vyžadují portálový účet?
  • My Fantastic Park
  • Secret Relict

Stav: 30.11.2012
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”