Administrační budova / Zaměstnanci

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Administrační budova / Zaměstnanci

Příspěvekod joshlukas » Čt 6. Pro 2012, 12:24

Jací zaměstnanci existují a na co jsou?
Zaměstnanci ti v parku pomůžou při různé práce.

- Zahradník zalévá rostliny. Zalévá všechny rostliny které jsou maximálně 6 polí od chodníku. Nezalévá ale za roh/diagonálně k chodníku. Mimo to ti v parku sbírá suroviny (přírodu), které návštěvníci sem a tam zahodí.

- Popelář se stará o to aby v tvém parku byla čistota. Sbírá ti plné odpadkové koše a když nějaký návštěvník něco zahodí na zem, tak posbírá smetí se země. Popelář sbírá jen odpad který je bud přímo na chodníku nebo hned u chodníku. Mimochodem ti popelář posbírá suroviny (materiál), který někteří návštěvníci zahodí na zem.

- Inženýr se stará o tvé atrakce. Stará se o údržbu a opravuje tvé atrakce. Může se postarat ale jen o atrakce které stojí maximálně dvě pole od chodníku. Mimochodem ti inženýr posbírá suroviny (techniku a idee), které někteří návštěvníci zahodí.

Prosím uvědom si, že ti zaměstnanci můžou pomoct jen u objektů, které jsou maximálně 6 polí od chodníku. Zaměstnanci se starají jen o věci které jsou v rovné linii k chodníku. Nepostarají se o věci které leží diagonálně od chodníku. Také bud vědom, že pracovníci pracují jen když jsi přihlášený ve hře. Když se ze hry odhlásíš, tak nepracují.

Jak je můžu zaměstnat a kolik stojí?
Abys mohl zaměstnat tvé pracovníky, tak potřebuješ nejprve administraci parku. Administrační budovu si můžeš koupit v obchodě od levelu 8. Čím větší tvůj park je, tím více zaměstnanců je za potřeby, aby vše dočasně stihli. Proto máš možnost zaměstnat celý tým zaměstnanců. Pracovníci stojí diamanty. Podle toho pro jakou možnost se rozhodneš, tak je můžeš zaměstnat na 7 nebo na 30 dnů a bud jen jednoho nebo celý tým.

3 pracovní místa máš zdarma k dispozici. Místa 4-10 stojí diamanty. Jednou koupené místo ti zůstane na vždy přístupné. Samozřejmě jen tehdy když není obsazené se zaměstnanci.

Co jsou týmy zaměstnanců?
Tým zaměstnanců se doporučuje u velkých parků. Celý tým potřebuje taky jedno volné pracovní místo. V týmu jsou 3 zaměstnanci kteří ti pak bud na 7 nebo 30 dní v parku pomůžou.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”