Pravidla na fóru

Moderátor: bartrand

Zamčeno
joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Pravidla na fóru

Příspěvek od joshlukas » Čt 22. Pro 2011, 15:53

Chováni mezi hráči
Dbáme na to, aby se jak v tomto fóru, tak i ve hře mezi sebou komunikovalo uctivě a slušně. Prosíme vás o dodržení této zásady. Porušení tohoto pravidla je trestáno nejen zrušením účtu fóra, ale i zrušením účtu hry. Platí tedy zákaz urážek, nadávek a jiných ofenzivních komentářů! Administrátor a moderátoři si vyhrazují právo mazat příspěvky, které vedou k hádkám nebo tzv. flamewar. Stížnosti, kritiku a příspěvky s podobným odkazem posílejte přímo na podporu.

Při registraci jste všichni souhlasili s následujícím:
§1 Pro účast ve hrách od Upjers je zapotřebí souhlasit s podmínkami užívání.
§2 Hry od Upjers umožňují uživatelům mezi sebou komunikovat. Za písemný a obrazový obsah zodpovídá sám uživatel. Pornografické, rasistické, urážlivé nebo platné zákony porušující obsah, mohou vést k okamžitému zrušení účtu. Toto obecně platí při zneužití těchto možností.

Pokud dojde k obtížím ve hře nebo ve zprávách, můžete nás kdykoli informovat a my zajistíme nápravu.

Omezení podpisu
Aby podpisy některých hráčů nezabraly polovinu obrazovky, jsme nucení zavést omezení v následujících bodech:

- Maximální počet řádek je omezen na čtyři (včetně řádků, obsahujících obrázek a prázdných řádků).
- Celková výška všech obrázků nesmí překročit 150 pixlů
- Sečtená velikost všech obrázků nesmí překročit 50 kB
- Šířka podpisu by neměla překročit 550 pixlů

Podpisy, které překračují tato omezení budou zrušeny.

Příspěvky (Up-Posty a Double-posty-Spamy)
Aktualizace vlastního příspěvku za účelem udržení jej na začátku seznamu témat je povolené v rámci celého fóra jen jedenkrát denně. Není důležité, zda aktualizujete své téma ráno nebo večer.
"Aktualizace tématu vícekrát za den není povolená ani smazáním tématu a jeho znovuvytvořením."
Jako spamování fóra,které je přísně zakázáno se berou i double posty či duplicitní téma.
Je důležité nejprve na fóru hledat a číst než se přikročí k založení nového tématu.
Zneužívání je trestáno smazáním tématu a eventuálním vyloučením z diskuzního fóra na dobu určitou, při hrubém a opakovaném zneužití i natrvalo.

Krádež internetového trafficu, copyright a ochrana autorských práv
Žádáme vás, nepoužívat na fóru obrázky / jména a texty které jsou chráněné autorským právem nebo copyrightem. Taktéž nepodporujeme krádež internetového trafficu. Držte se této zásady, aby se předešlo problémům. Platí to i pro stránky obsahující smajlíky, které striktně zakazují přímé odkazy!

Odkazy k cizím stránkám, odkazy ke stažení a reklamní odkazy (reflinks) - aktualizováno 05.08.2012
Na fóru platí zákaz odkazů na cizí stránky, odkazů ke stažení a reklamních odkazů. Platí to obecně pro všechny příspěvky včetně podpisů. V případě porušení pravidla, bude uživatel blokován na dobu jednoho týdne.

Výjimky: webové stránky http://www.upjers.com/, stránky vztahující se ke hrám od Upjers, které pouze slouží k využití obchodních společenství a které neobsahují žádnou formu propagace.

Popisy a návody k úkolům
Jakékoliv návody a popisy úkolů typu „walkthrough“ nejsou ve fóru povoleny. Mnoho hráčů se chce nechat překvapit.

Prezentace výstavních zahrad
Propagace / prezentace / ohodnocení výstavních zahrad je dovoleno pouze v sekci bannery a obrázky. Neposílejte ostatním hráčům zprávy, odkazující k ohodnocení zahrad - mohlo by to být od vašich spoluhráčů považováno za spam. V případě porušení pravidla, bude uživatel blokován na dobu jednoho týdne.

Pravidla týkající se bannerů a obrázku - platné od 16.12.2008
Z důvodu velkého množství velkých obrázků, které jsou často používány v sekci bannery a obrázky, jsme byli nuceni zavést limit na počet grafik včetně jejich velikosti a rozměru. Omezení jsme byli nuceni zavést z důvodu nepřehlednosti a narůstu doby zobrazení stránek. Nechceme omezovat vaší kreativitu, nýbrž dosáhnout kompromis, který umožní všem hráčům představení svých zahrad v tomto fóru.

Pro každý příspěvek platí:
- maximalně 5 grafik
- celková velikost souborů nesmí překročit 150 kb (153.600 bytů)
- celková velikost všech 5 obrázků nesmí překročit 600 x 600 pixlů

Všechny použité grafiky/obrázky/cizí texty (například básně) nesmí být omezeny autorským právem a povoleny k užívání. Zda smíte odkazovat na určité stránky, se dozvíte v jejich tiráži. Grafiky, porušující toto pravidlo, případně celé příspěvky budou smazány bez dalšího komentáře.

Poučení: Ze strany fóra jsou automaticky blokovány obrázky určitých webových stránek, u kterých se ukázalo, že porušují autorská práva.

Nástroje / skripty / pomocné programy - doplněno 09.04.2009
Milí hráči,
V tomto fóru nesmí být propagovány různé kalkulátory wimpů (kalkulátory, které počítají optimální strategii nebo automaticky vyhodnocují stav hry) a podobné programy. Tyto programy se nedají řadit k botům, ale je možné, že tyto nástroje obsahují nepovolené odkazy. Blokujeme každý účet, na kterém probíhá automatizovaný proces, protože každá akce, která v zeleném impériu není konána manuálně lze považovat za bota.

Tyto programy nebyly programované firmou Upjers, tudíž neručíme za chyby a škody které jsou těmito programy způsobené. Naši moderátoři jsou odpovědní, za smazání každého příspěvku, který odkazuje k takovému programu.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Zamčeno

Vrátit se na “Kapi Hospital”