Kuchyň

Moderátor: bartrand

Zamčeno
joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Kuchyň

Příspěvek od joshlukas » Stř 6. Bře 2013, 13:23

Obrázek Obrázek

Od levelu 20 si můžeš za Kapi-Halíře a suroviny odemknout kuchyň. V kuchyni pak můžeš s pomocí kamarádů připravit recepty a vyrobit si takto skvělé dekorace do tvého okrasného pole.

Koupit recept
Otevři kuchyň a klikni na "koupit recept". Hledej pak v obchodě jeden recept. Když přejedeš myší přes recept, tak uvidíš co k přípravě potřebuješ. K nákupu receptu nepotřebuješ požadované suroviny. Jakmile recept koupíš, tak se automaticky vrátíš do kuchyně.

Příprava
Na levé straně vidíš stav tvých ingrediencí. Je něco označené červenou barvou, tak toho nemáš dostatek a musíš to buď zasadit, nebo nakoupit na trhu.

Pozvat pomocníky
Klikni na jedno volné místo v seznamu pomocníků. Otevře se ti nové okénko a můžeš zde pozvat kamarády z tvého seznamu. Tento kamarád pak dostane zprávu. Když ti kamarád pozvánku potvrdí, tak ho pak uvidíš ve tvém seznamu pomocníků.

Omezená pomoc a pomocník
Každý kamarád může pomáhat maximálně u 3 kamarádů v kuchyni. Hráči s prémium můžou pomáhat u 6 kamarádů. Jestli jsou všichni tví kamarádi zaměstnaní u jiných kamarádů, tak můžeš za jednu minci zaměstnat jednoho pomocníka, který ti v kuchyni pomůže.

Začít připravování
Jakmile máš pozvané pomocníky a máš dostatek ingrediencí, tak můžeš začít přípravu. Klikni na "začít". Nyní se musí tví pomocní pravidelně postarat o tvůj kastrol.

Šéf kuchyně vaří
Ty a tví pomocníci musíte pravidelně míchat hrnec, aby se nic nepřipálilo. Jdi do kuchyně a klikni na "zamíchat". Potom budeš muset určitou dobu počkat, než budeš moc hrnec znovu míchat. To platí i pro tvé pomocníky.

Pomocníci v kuchyni vaří
Pomocníci musí šéfa kuchyně navštívit. V kuchyni tvého kamaráda pak klikni na "zamíchat". Pak začne automaticky běžet čas pod avatarem. Tento čas ti zobrazuje, kdy budeš moc znovu míchat. Za každé míchání dostaneš jeden bod pověsti. Když jeden pomocník zapomene hrnec zamíchat, tak bude příprava trvat delší dobu.

Propustit pomocníka v kuchyni
Šéf kuchyně může propustit pomocníky a zaměstnat nové. Takto se ale prodlouží doba přípravy. Abys propustil jednoho pomocníka, tak klikni na tvůj avatar a pak na "propustit".

Připravování přerušit
Přeruší-li šéf kuchyně přípravu, tak dostane poplatek za recept zpět. Spotřebované ingredience ale zpět nedostane.

Příprava úspěšně ukončena
Je-li příprava úspěšně ukončena, tak dotyčný produkt najdeš na skladě v rubrice okrasné pole.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Zamčeno

Vrátit se na “Často kladené otázky”