Trh

Moderátor: bartrand

Zamčeno
joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Trh

Příspěvek od joshlukas » Stř 6. Bře 2013, 13:25

Obrázek

Od levelu 5 si můžeš za suroviny odemknout trh. Zde můžeš obchodovat s jinými hráči a prodávat rostliny a zvířata tvým spoluhráčům. Můžeš si koupit jen zvířata a rostliny které jsou pro tebe momentálně dostupné. Na trh se dostaneš, když klikneš na symbol autobusové zastávky vpravo nahoře. Trh můžeš prohledat a seřadit dle zvířat a rostlin. Abys mohl na trhu porovnat nabídky dle určitých rostlin, tak klikni na trhu na lupu a zvol potom tvou požadovanou kategorii a v této tvůj požadovaný produkt.

Prodat
Klikni na skladu u druhu rostliny nebo druhu zvířete na "prodat", abys je prodal na trhu. Zadej tvou požadovanou cenu a u rostlin počet. Tržní poplatek ve výši 10% musíš zaplatit a nedostaneš ho zpět, když nabídku stáhneš z trhu pryč. Na trh můžeš dát jen určité množství rostlin a zvířat. Hráči s prémium můžou na trh dát více nabídek.

Stáhnout nabídku z trhu
Abys stáhl z trhu jednu s tvých nabídek, tak jdi na trhu na "vlastní nabídky" a pak na "ukončit". Tržní poplatek nedostaneš zpět.

Koupit
Klikni na jednu nabídku na trhu, abys ji koupil. U rostlin zadej počet, kolik jich chceš koupit.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Zamčeno

Vrátit se na “Často kladené otázky”