Velikonoce

Moderátor: bartrand

Avatar uživatele
Danae
Příspěvky: 4110
Registrován: Po 16. Dub 2012, 21:11

Velikonoce

Příspěvekod Danae » Út 31. Bře 2015, 12:01

Milí hráči,

za dveřmi jsou Velikonoce a my jsme pro vás samozřejmě i letos připravili skvělou akci!

Nastává čas, kdy se naše dvory chystají na velikonoční oslavy! Díky naší letošní velikonoční akci máte dostatek možností a dekorací, abyste se opravdu blýskli!

Obrázek

Naplňte svůj dvůr velikonočními studnami, ježčími hnízdy a ještě spoustou dalších krásných věcí, abyste stvořili svou vlastní velikonoční říši divů.

Za každou velikonoční dekoraci, kterou umístíte na svůj dvůr, získáte narcisové body.

Pokud se vám do konce akce, 7. dubna do 11:59 hodin, podaří nasbírat dostatek narcisových bodů, budete na svou farmu moci postavit novou budovu: Trpasličí důl – ta svému majiteli umožní, za pomoci svých obyvatel, těžit různé druhy rud a kovových ingotů! Za jistý poplatek sestupují pilní pracovníci do šachty a po 300 minutách se vrací se svou kořistí – dvěma až šesti kusy rudy nebo kovových ingotů.

Obrázek

Pozor: trpasličí důl bude připsán ve formě dílů karet. Abyste dostali budovu, musíte mít 50 dílů karet, které po skončení akce najdete ve svém skladu karet a musíte je nechat proplatit.

Kromě toho je letos dostupná i odměna z předešlé velikonoční akce v My Little Farmies: Racka!

Obrázek

Pokud jste se už někdy podobné naší akce účastnili, např. Vánoční nebo valentýnské akce, dobře už víte, jak to všechno funguje: Po dnešním patchi najdete v obchodě velký výběr různých svátečních velikonočních dekorací!

Vyzdobte svůj dvůr umisťováním překrásných dekorací a sbírejte tak narcisové body. Čím více narcisových bodů nasbíráte, tím lepší odměnu na konci akce dostanete.

Prosím, nezapomeňte: Akce bude ukončena 7. dubna v 11:59 hodin. Pouze ty dekorace, které budou v tuto dobu umístěné na vaší farmě, se budou počítat do akce !

Abyste si otevřeli přehled, ve kterém se ukáže, kolik narcisových bodů jste už nasbírali, klikněte jednoduše na narcis v pravé části své obrazovky.

Obrázek

Navíc: naše velká jarní bonusová akce je i nadále aktivní!

Přejeme vám spoustu zábavy s naší velikonoční akcí a krásné Velikonoce!

Váš My Little Farmies - Tým
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Vrátit se na “Oznámení”