Sklad

Moderátor: bartrand

Rappi

Sklad

Příspěvekod Rappi » So 11. Říj 2014, 08:20

Ahoj. mam dotazy.
1)jsem na levelu 27 a mam sklad o 200 jednotkach. pred vstupem do Hanzy mi to psalo ze ho mohu dale rozsirit asi za 150 000 haleru nebo za zlato ale ted po vstupu do hanzy mi to pise ze ho mohu rozsirit jen za 50 zlata. proc? jini hraci na stejnem levelu maji sklad uz pro vice jednotek a pochybuji ze by ho kupovali za zlato. ale treba se pletu . Je to tim vstupem do hanzy??
2) Kam az mohu rozsirit dvur pouze za halere? v casto kladenych otazkach jsem videl ze jde rozsirit az po uroven 6 potom jsou nejake 3 urovne jen za zlato a pak je tam zase rozsireni 10 moznost za zlato a halere. znamena to ze ja musim si koupit rozsireni 7,8,9 za zlato jinak nebudu moct vyuzit to rozsireni 10 za halere?? osobne si myslim ze jo ale rad si necham poradit
3) kdyz v hanze delam treba hokynare a jsem tam uz na nejake vyssi urovni. Po prejiti do jine hanzy nebo odejiti z hanzy mi tahle uroven zmizi?

Vsem moc dik za info

-MK-

Re: Sklad

Příspěvekod -MK- » So 11. Říj 2014, 08:46

1) Je to tím, že nemáš dostatek haléřů. Až je budeš mít, tak ta možnost bude opět aktivní

2) Ano, musíš koupit ty rozšíření jen za zlato, aby jsi se pak zase dostal k rozšíření, které jde koupit i za haléře. Přeskakovat nelze

3) Na tuto otázku zatím neznám odpověď, ani jsem ji taky nikde nenašel, ale zvažuji odchod ze stávající hanzy. Takže když se tak stane, dám ti vědět ;)

mikeforel

Příspěvekod mikeforel » Po 10. Lis 2014, 19:47

jen sem vsunu takovou perličku:)
mam sklad na 300 zboží a dnes sem tam mel 304:) tak nevim jak k tomu doslo(mozna sbirani zboží z rohu hojnosti) ale jestli někdo vi jak se to dela,tak dejte vedet:))) kazde mistecko navíc se hodi:)))

statkář38

Příspěvekod statkář38 » Po 10. Lis 2014, 20:45

mikeforel napsal:jen sem vsunu takovou perličku:)
mam sklad na 300 zboží a dnes sem tam mel 304:) tak nevim jak k tomu doslo(mozna sbirani zboží z rohu hojnosti) ale jestli někdo vi jak se to dela,tak dejte vedet:))) kazde mistecko navíc se hodi:)))

ahoj mě se to taky stává, mám teorii, že jak rychle sklízím, tak systém nestači včas zareagovat a pak se do skladu dostane víc věcí.

-MK-

Příspěvekod -MK- » Po 10. Lis 2014, 21:20

je to tím, když máš plný sklad a dostaneš nějaké zboží navíc z bonusových předmětů, např. ten zmiňovaný roh, nebo různé postavičky za zlato.

Ta teorie s rychlým sklízením je kravina. Pokud máš tak "rychlé" připojení, že dokážeš sklidit víc než se ti vleze do skladu, tak ti akorát víckrát vyskočí tabula o tom, že máš plný sklad.

Vrátit se na “Všeobecně”