Železo

VŽDYCKY UVÁDĚJTE ID SVÉHO HERNÍHO ÚČTU!

Moderátor: bartrand

leukocit

Železo

Příspěvekod leukocit » Po 9. Ún 2015, 07:57

Musím nahlásit podivnou chybu-dne 9.2 asi v 7:45 jsem odebral z rudného dolu 7 jednotek železné rudy,a ve skladu jsem je prostě nenašel-jsem z toho docela zmatený-tohle jsem ještě nezažil za celou dobu hraní..Nechá se v tomto směru ještě něco udělat,nebo je ruda už nenávratně pryč? Moje ID je 2154228 jméno Leukocit Děkuji předem

Danae

Re: Železo

Příspěvekod Danae » Po 9. Ún 2015, 11:15

Tohle divné, podle databáze jsi 9.2. žádné zboží nezískal - ani karty, prostě vůbec nic. Booster svítí neotevřený a nad téměř všemi budovami je bublinka pro výběr zboží. Jako bys dnes ještě nebyl online a nic na farmě nedělal. Alespoň výběry ze stánků zaznamenané jsou.
V dole ale výroba běží, nově zadaná, nicméně není žádný záznam o tom, že bys nějakou rudu před zadáním nové výroby vytěžil.

Nepoužíváš náhodou FF? Od poslední aktualizace tohoto prohlížeče se objevují chyby u flashových her (především MFZ, UM a MLF).

Ty rudy jsem ti připsala.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

leukocit

Re: Železo

Příspěvekod leukocit » Po 9. Ún 2015, 17:49

Děkuji za zapsání surovin a opravu problému-co se týká této chyby,opravdu to byl FF-dám si na něho dobrý pozor a přistupovat budu raději přes Chrome nebo Operu..Ještě jednou díky :) :)

Vrátit se na “Ohlášení chyb”