Maximalizace obsahu okna po nákupu zlata

VŽDYCKY UVÁDĚJTE ID SVÉHO HERNÍHO ÚČTU!

Moderátor: bartrand

graywolff

Maximalizace obsahu okna po nákupu zlata

Příspěvekod graywolff » Pá 5. Črv 2015, 09:27

Zdravím, mám docela velký problém. Dnes jsem chtěl koupit zlato, tak jsem (bohužel z maximalizovaného okna přes celou obrazovku), chtěl spustit banku. To se nepovedlo, tak jsem maximalizaci ukončil a spustil banku znovu. Už to běželo, normálně jsem přes PayPal nakoupil cihličky a vrátil se do hry. Prémiová měna se připsala, dostal jsem dva krocany.

Bohužel došlo k té chybě, že se okno v obyčejném "malém" vydání tváří jako maximalizované. Z toho důvodu nejsou vidět ovladače pro nastavení vpravo a chybí i pravé konce okýnek, takže ta pak nejdou zavírat (chybí křížek).

Používám Google Chrome, vymazal jsem, co se dalo (historii procházení i stahování, cookies, mezipaměť, údaje hostovaných aplikací), docílil jsem jen toho, že je teď malé okno v maximalizovaném stavu a ještě s největším přiblížením. Verzi Flashe mám aktuální. Bohužel se tak hra vůbec nedá hrát. Přihlášení, odhlášení, znovu-spuštění prohlížeče, Ctrl+F5 a podobné triky nepomáhají ani náhodou. Prostě se hra neresetuje, takže pořád zůstává v tom pitomém stavu. Můžete mi pomoci?

ID: 3009081
Obrázek

Danae

Re: Maximalizace obsahu okna po nákupu zlata

Příspěvekod Danae » Pá 5. Črv 2015, 10:49

Zkontrolováno a vše je ok.

Podívej se, prosím, v prohlížeči na nastavení zobrazení stránky - předpokládám, že se ti povedlo si stránku zvětšit a prohlížeč to tak uložil. Taky by měla fungovat zkratka Ctrl+0 ta rátí základní zobrazení.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

graywolff

Re: Maximalizace obsahu okna po nákupu zlata

Příspěvekod graywolff » Pá 5. Črv 2015, 11:23

Díky, ta Ctrl+nula nakonec pomohla. Jinou možnost ovlivnit velikost nastavení jsem nenašel. No stane se. Poučení pro příště...
Obrázek

Vrátit se na “Ohlášení chyb”