Farma GEpic pro Yasha - Nyní Nickpage

Moderátor: bartrand

GEpic

Re: Farma GEpic pro Yasha - Nyní Nickpage

Příspěvekod GEpic » Čt 25. Črc 2013, 17:03

Pokud bude nějaká zvláštní událost, určitě si obrázek udělám. A určitě si udělám obrázek než koupím další rozšíření, šetřím na něj už 3 dny :D

Yasha57

PRE: GEpic

Příspěvekod Yasha57 » Čt 25. Črc 2013, 19:26

Ďakujem :)

Už som Ti chcela písať, aby si "uverejnil" svoj nickpage ... a hľa ... tu je :)

Máš veľmi zlatú farmu ... akoby raj pre bohatých hostí :D :D :D Viem si k nej ešte predstaviť stajňu pre kone a malý jazdecký areál ... ale PÁČI sa mi už teraz :D
Na rozdiel od odfotenej farmy nevidím duchov Tvojich zákazníkov, čo je tiež dobré :P
Mám jedinú pripomienku ... otoč jednu kravu a 2-3 zajacov v ohradách ... bude to vyzerať ešte lepšie ... prirodzenejšie ;)

Dúfam, že si nickpage dáš do podpisu a budem Tvoj postup vidieť priebežne :D

Yasha57

PRE: Mutati

Příspěvekod Yasha57 » Čt 25. Črc 2013, 19:35

Mutati napsal:

ahoj, no jo, to je pěkný, ale na nick-page bude vždy aktuální stav, myslím si, že kdyby se sem čas od času hodil obrázek, třeba po rozšíření, nebo když bude nějaká akce na vánoce apod., tak to tu zůstane jako v archívu a po roce si to můžeme zrekapitulovat :-)

Ja som si odložila pár svojich obrázkov na vlastné PC ... ako spomienku ...
Myslím si ale, že máš super nápad :!: :!: :!: a mohli by sme raz za čas urobiť na Off-Topic galériu fariem ... :)
Len to budeme musieť dobre spropagovat, zavolať na výstavu aj našich kamarátov, resp. poprosiť admina, aby zavesil na portál krátky odkaz. Čo Ty na to :?: :?: :?:

kel-tec

Příspěvekod kel-tec » Čt 25. Črc 2013, 20:54

Yasha: super nápad :)

Ráda se pak taky zúčastním, jen musím dopilovat. (až udělám další rozšíření, tak se trochu pověnuju dekoraci, ted každé políčko, které je volné potřebuju, abych co nejdřív našetřila těch 800T) :)

Yasha57

PRE: kel-tec

Příspěvekod Yasha57 » Čt 25. Črc 2013, 21:13

Super :D ďalší účastník :D

Tvoj chodník-šachovnica nemá chybu :P
A vyzerá to tak, že sa z Teba stane úspešný a vážený chovateľ ;)

Tých 800 tis. naškriabeš ... mne to trvalo 10 dní ...
Peknú hru i naďalej

kel-tec

Příspěvekod kel-tec » Čt 25. Črc 2013, 21:20

Yasha: no, já jsem do zvířat blázen (a jedno jestli živá nebo nakreslená). Je to profesionální deformace, jsem veterinární sestra, moment. na mateřské :))

Děkuji za pochvalu. Tvoje farma je taky moc hezká.

Yasha57

PRE: kel-tec

Příspěvekod Yasha57 » Čt 25. Črc 2013, 22:40

Jéééj ... máš zaujímavé zamestnanie ... teda skôr povolanie, keďže zvieratá miluješ :)

Teší ma, že sa Ti moja farma páči :P

Povedz prosím svojim kamarátom o nápade "Galéria fariem", nech je nás viac :D

GEpic

Příspěvekod GEpic » Čt 25. Črc 2013, 22:45

Yasha57 napsal:
Mutati napsal:

ahoj, no jo, to je pěkný, ale na nick-page bude vždy aktuální stav, myslím si, že kdyby se sem čas od času hodil obrázek, třeba po rozšíření, nebo když bude nějaká akce na vánoce apod., tak to tu zůstane jako v archívu a po roce si to můžeme zrekapitulovat :-)

Ja som si odložila pár svojich obrázkov na vlastné PC ... ako spomienku ...
Myslím si ale, že máš super nápad :!: :!: :!: a mohli by sme raz za čas urobiť na Off-Topic galériu fariem ... :)
Len to budeme musieť dobre spropagovat, zavolať na výstavu aj našich kamarátov, resp. poprosiť admina, aby zavesil na portál krátky odkaz. Čo Ty na to :?: :?: :?:

Galerie farem je velice dobrý nápad, s tím by se dalo něco dělat :)). A dám si nickpage do podpisu a určitě na farmě ještě moc a moc zapracuju.
Ty zvířata otočím, já tím že je odchovávám tak na to docela kašlu :-( ... :D ... A jinak máš moc hezky probarvenou farmu! :))

Jinak

kel-tec napsal:Yasha: no, já jsem do zvířat blázen (a jedno jestli živá nebo nakreslená). Je to profesionální deformace, jsem veterinární sestra, moment. na mateřské :))

Děkuji za pochvalu. Tvoje farma je taky moc hezká.

Vau, ta farma musí vynášet a jinak taktéž chválím chodník, to mě vůbec nenapadlo.

A jinak, ať tě malé nezlobí... :) :lol:

GEpic

Příspěvekod GEpic » Čt 25. Črc 2013, 22:52

Tak jsem pro tebe ta zvířátka otočil, Yasha57 :) :D

kel-tec

Příspěvekod kel-tec » Pá 26. Črc 2013, 08:48

GEpic:

Ahoj, s tvojí farmou se nemůžu srovnávat, všichni tady máte farmičky krásně nazdobené, nemůžu se s váma rovnat. Ale chci hrát bez kupování zlata., tak jsou moje možnosti omezené. Ikdyž mě už Mutati trochu zvyklala a možná nějaké nakoupím :))

Řekla bych, že vynáší méně než když je tam místo ohrad pole. Partner má obrovské pole, ze zvířat jen slepice a králíky a vynáší mu to podstatně víc. U zvířat je problém, že ti trvá o moc dýl, než ti zestárnou nebo dají zboží. Např.: Partner zasadí šalvěj(má kolem 200políček - roste cca8hod a prodá ji za něco kolem 500,- Já vydělám na praseti necelý 1000,- ale roste mi jeden den a 13hod. :shock:

Takže jak se to vezme. Nejsem zdatný počtář, tak se možná pletu, nechce se mi to propočítávat u všeho :D Já si tam dala zvířátka, protože ke mě prostě patří :)

Ted se na vzhled farmy moc nedívejte, zasadila jsem javory nebot na víkend odjíždíme pryč, tak at farma nestojí na místě :)

GEpic

Příspěvekod GEpic » Pá 26. Črc 2013, 09:07

kel-tec napsal:GEpic:

Ahoj, s tvojí farmou se nemůžu srovnávat, všichni tady máte farmičky krásně nazdobené, nemůžu se s váma rovnat. Ale chci hrát bez kupování zlata., tak jsou moje možnosti omezené. Ikdyž mě už Mutati trochu zvyklala a možná nějaké nakoupím :))

Řekla bych, že vynáší méně než když je tam místo ohrad pole. Partner má obrovské pole, ze zvířat jen slepice a králíky a vynáší mu to podstatně víc. U zvířat je problém, že ti trvá o moc dýl, než ti zestárnou nebo dají zboží. Např.: Partner zasadí šalvěj(má kolem 200políček - roste cca8hod a prodá ji za něco kolem 500,- Já vydělám na praseti necelý 1000,- ale roste mi jeden den a 13hod. :shock:

Takže jak se to vezme. Nejsem zdatný počtář, tak se možná pletu, nechce se mi to propočítávat u všeho :D Já si tam dala zvířátka, protože ke mě prostě patří :)

Ted se na vzhled farmy moc nedívejte, zasadila jsem javory nebot na víkend odjíždíme pryč, tak at farma nestojí na místě :)

Tak já tam mám ohrady jen proto, aby se tomu farma říkat dalo. Jednak jsem dělal úkoly na chov králíků a snažím se odchovat vyšší stupně. Ohledně krav a tak, sice to trvá dlouho ale když přijde zákazník, stojí to za to. Jinak největší peníze mám na Zelí a čekám jen kousek na další level, kdy budu moci sázet Heřmánek. Jde o to že suroviny pravidelně zaléváš ve velkém množství, což znamená taky hodně zkušeností. Má přítelkyně také staví hromady farem místo pole a začla hrát o 2 dny dřív, a nyní jsem o 6 levelů dopředu a trávíme u toho stejně času. :)

Ohledně cihliček, zatím jsem také neměl potřebu jedinou koupit a uvidíme do budoucna jak to půjde s dílkama k budovám, jelikož po mě chtějí zákazíci v 90% prkna, ale bez Pily se prostě nehnu... :)

Každopádně kdyby si někdy potřebovala něco propočítat nebo tak, tak mi dej přes SZ / PM vědět... :)

Užijte si všichni víkend! :)... Už se taky těším až vypadnu z práce... :D

Yasha57

PRE: GEpic

Příspěvekod Yasha57 » Pá 26. Črc 2013, 16:16

GEpic napsal:Tak jsem pro tebe ta zvířátka otočil, Yasha57 :) :D

Yasha57

Pokračovanie

Příspěvekod Yasha57 » Pá 26. Črc 2013, 16:19

:D :D :D
Takto to dopadne, ak človek buchne ENTER tam, kam nemá :D :D :D

Tvoja farma tým otočením zvierat získala na hodnovernosti ;)
Keby zvieratká stáli na skutočnej farme ako vojaci v armáde ... je čas utekať ... bude zle :cry:

Yasha57

Příspěvekod Yasha57 » Pá 26. Črc 2013, 16:38

GEpic napsal:Tak já tam mám ohrady jen proto, aby se tomu farma říkat dalo. Jednak jsem dělal úkoly na chov králíků a snažím se odchovat vyšší stupně. Ohledně krav a tak, sice to trvá dlouho ale když přijde zákazník, stojí to za to. Jinak největší peníze mám na Zelí a čekám jen kousek na další level, kdy budu moci sázet Heřmánek. Jde o to že suroviny pravidelně zaléváš ve velkém množství, což znamená taky hodně zkušeností. Má přítelkyně také staví hromady farem místo pole a začla hrát o 2 dny dřív, a nyní jsem o 6 levelů dopředu a trávíme u toho stejně času. :)

Ohledně cihliček, zatím jsem také neměl potřebu jedinou koupit a uvidíme do budoucna jak to půjde s dílkama k budovám, jelikož po mě chtějí zákazíci v 90% prkna, ale bez Pily se prostě nehnu... :)

Skôr či neskôr sa každý z nás bude musieť rozhodnúť, na čo sa bude "špecializovať". Mať na farme všetko sa jednoducho nebude dať ... Ja už teraz začínam špekulovať, či si nebudem raz za čas "prerábať" farmu z pestovateľskej na chovnú ...

K nutnosti nakúpiť zlato sa pomaly ale isto blížiš. Posledná možnosť rozšírenia za Haléře je za 800 tis., ďalšie už LEN za 160 Zlato ... a to nemáme šancu naškrabať postupom v leveloch ani plnením úloh (ani ja som ešte zlato nekúpila - ale už nemám inú možnosť, ak chcem farmu rozvíjať).

Až dôjdeš k harmančeku a šalvii - prepočítaj, čo je výhodnejšie. Mne sa javí výhodnejšia šalvia, lebo obe rastliny môžeš predať LEN zo skladu za pevnú cenu, ale pekne sa dá zarobiť na extrakte zo šalvie, ktorý sa dá predať v stánku :P

A záverom ... kúpu Píly Ti odporúčam, dobre si ale rozmysli, či kúpiš aj Tesárstvo ... sudy a stolčeky sa predávajú dobre, ale ich výroba je nekonečne dlhá :cry:

Pekný víkend, odpočívaj v tieni a rozhorúčený neskáč do ľadovej vody :lol: :lol: :lol:

Hanulline
Místo/Bydliště: Ostrava,CZ

Příspěvekod Hanulline » Pá 26. Črc 2013, 17:52

tak vam tady taky hodim odkaz na mou farmicku :-) a vase farmicky se mi moooc liiiibi :-))

Vrátit se na “Off-Topic”