rozšíření zahrady

Moderátor: bartrand

marusja1212

rozšíření zahrady

Příspěvekod marusja1212 » Út 10. Zář 2013, 03:45

ahoj, mám problém,rozšíření je jen za zlato a to 160 zlatých.Kde vzít a nekrást? Tohle je kapku přehnaný . Marie

Alen Kubat

Re: rozšíření zahrady

Příspěvekod Alen Kubat » Út 10. Zář 2013, 08:05

Na cenách ničeho ve hrách se nebude nic měnit.
Najdeme-li 5 důvodů, proč by se věc nemusela podařit a odstraníme je, okamžitě se objeví důvod šestý.
Murphy byl optimista.

lisak

Příspěvekod lisak » Út 10. Zář 2013, 08:20

marusja1212 napsal:ahoj, mám problém,rozšíření je jen za zlato a to 160 zlatých.Kde vzít a nekrást? Tohle je kapku přehnaný . Marie

Zdravím.
Je to hra nikoli životu důležitá záležitost. Máš možnost si šetřit do prasátka reálnou měnu za kterou si potom koupš zlato anebo si najít na netu jinou hru která je zcela zdarma.

marusja1212

Příspěvekod marusja1212 » Út 10. Zář 2013, 08:58

ahoj,je to o penězích a nepocítíl jsi odliv lidí? Oni se neodhlásí ale nehrají a tím pádem je ststistika docela dobrá,že? Jenže upjers má stále málo takto taky tak dopadne,už jsem nechala zoo,tak toto a určo nebudu sama
Platím internet a to by mělo stačit.Když přestaneme platit ,tak hry si můžete.... hrát sami

Danae

Příspěvekod Danae » Út 10. Zář 2013, 09:28

Dotaz byl zodpovězen, pro nesmyslnost dalších diskuzí zamykám.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

lisak

Příspěvekod lisak » Út 10. Zář 2013, 09:38

marusja1212 napsal:ahoj,je to o penězích a nepocítíl jsi odliv lidí? Oni se neodhlásí ale nehrají a tím pádem je ststistika docela dobrá,že? Jenže upjers má stále málo takto taky tak dopadne,už jsem nechala zoo,tak toto a určo nebudu sama
Platím internet a to by mělo stačit.Když přestaneme platit ,tak hry si můžete.... hrát sami

Ještě odpovím na to, že platíš internet. Ten platíš svému provozovateli za to, že ti umožňuje přenos dat, nepleť si pojmy. Pokud nevíš, jak funguje internet tak si to vygoogluj.

joshlukas
Administrator

Příspěvekod joshlukas » Út 10. Zář 2013, 09:50

Ahojte. Upjers hry se dají hrát zdarma. Nikdo není ke hře nucen a může ze své vůle rozhodnout jestli chce hrát, když ano tak jak dlouho a jestli za různé usnadnění hry nebo různé rozšíření vydá peníze nebo ne. Ceny her jsou ustanovené a v blízké době se na nastavení cen nic nebude měnit.

Onlinovky jsou hry které se většinou dají hrát zdarma bez jakýchkoliv restrikcí. Dodatečné funkce nebo usnadnění hry stojí peníze. Upjers je firma která vyvíjí
a provozuje hry. To znamená, že jsou náklady, které se musí zaplatit. Jestli elektřina, nájem kanceláří, zaměstnance, uklízečku, atd. Samo od sebe se náklady nezaplatí a nějakou formou se každá firma musí živit, aby přežila a mohla i do budoucna vyvíjet produkty.

Peníze které platíte za internet neplatíte státu. Co z toho má upjers že platíte třeba firmě o2, t-mobile nebo vodafone internetový přístup? Stejně by se dalo argumentovat: Internetový přístup firmám o2, t-mobile, vodafone, atd. nechci platit, protože už platím daně. Prosím uvědomte si - to není žádná tajnost - nic, ale vůbec nic v životě není zdarma. Aji to lízátko nebo průpisku kterou dostanete na ulici při volbách není zdarma.

Prosím uvědomte si že každý kdo je zde na fóru registrovaný souhlasil s pravidly. Jestli máte problém se hrou, s nastavením nebo s cenami, tak napište prosím přímo na podporu.
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

marusja1212

ironie

Příspěvekod marusja1212 » Út 10. Zář 2013, 19:53

Ahojky,myslím si ,že by měla být volba placení za vydělané peníze a zlatý.Mám docela pěkné vydělané peníze a celkem k ničemu,jak nemám plný pytel zlatáku tak se nehnu z místa.Jsem rozladěná a klidně mně zase zamkni ,už psát nebudu Marie

Alen Kubat

Příspěvekod Alen Kubat » Út 10. Zář 2013, 20:01

Přesunuto a sloučeno s předchozím tématem.
Pozor zakládat více témat na stejný námět odporuje pravidlům.
Najdeme-li 5 důvodů, proč by se věc nemusela podařit a odstraníme je, okamžitě se objeví důvod šestý.
Murphy byl optimista.

Vrátit se na “Off-Topic”