rozšíření pozemku

Moderátor: bartrand

MARIKA11

rozšíření pozemku

Příspěvekod MARIKA11 » Út 13. Kvě 2014, 10:46

Jeto špatné :evil: že pozemek se dá rozšířit pak jen za zlaté,to je napytel pane stavitel, to lidi dlouho hrát nebudou :lol: a hra zkončí.

lisak

Re: rozšíření pozemku

Příspěvekod lisak » Út 13. Kvě 2014, 11:00

Zdravím.
Neskončí , nespokojení odejdou a noví neznalí přijdou.
Toto se tady již řešilo mnohokrát a na způsob plateb jak herní či bonusovou měnou si Upjers sáhnout nedá.

gba2

Re: Zviditelnění chatu

Příspěvekod gba2 » Út 13. Kvě 2014, 16:33

nevím ,který troglodyt vymyslel tuto hru..
něco neskutečné!!!!!!!!!!!
nejdrahší a nejúnavější"klikačka",která nemá ve světě her obdoby..
vemte si jen malý příklad **text smazán administrátorkou z důvodu porušení pravidel o reklamách na cizí stránky**
vše je tady postavené na hlavu,žádná invence,jen "drahota" a pro hloupé,kteří se nechají nachytat..
nechápu poslední soutěž-Den matek..utaceno zhruba1,5 milonu za ozdoby a ještě jsem to nesplnil???..
vyhrál jsem jakési rohaté ovce,které jsem musel stejně prodat,protože jsem neměl zlatky..
to je,jakby jsem vyhrál zlatou medaili a za měsíc ji musel vrátit..no,považte.
a tom tady ta celá hra je..o ničem
velmo ji budu "doporučovat" na socialních sítích..
a ještě jedna věc..velmi arogatní chování některých moderátorů..budiž jim země těžká..
strčte si tuto hru do p.....,třeba se tam zahřeje a pookřeje...

lisak

Re: Zviditelnění chatu

Příspěvekod lisak » Út 13. Kvě 2014, 21:34

gba2 napsal:nevím ,který troglodyt vymyslel tuto hru..
něco neskutečné!!!!!!!!!!!
nejdrahší a nejúnavější"klikačka",která nemá ve světě her obdoby..
vemte si jen malý příklad **text smazán administrátorkou z důvodu porušení pravidel o reklamách na cizí stránky**
vše je tady postavené na hlavu,žádná invence,jen "drahota" a pro hloupé,kteří se nechají nachytat..
nechápu poslední soutěž-Den matek..utaceno zhruba1,5 milonu za ozdoby a ještě jsem to nesplnil???..
vyhrál jsem jakési rohaté ovce,které jsem musel stejně prodat,protože jsem neměl zlatky..
to je,jakby jsem vyhrál zlatou medaili a za měsíc ji musel vrátit..no,považte.
a tom tady ta celá hra je..o ničem
velmo ji budu "doporučovat" na socialních sítích..
a ještě jedna věc..velmi arogatní chování některých moderátorů..budiž jim země těžká..
strčte si tuto hru do p.....,třeba se tam zahřeje a pookřeje...

Na tady tu směsici blábolů ti odpovím takto , ono se u her musí také někdy přemýšlet ovšem v tvém případě to asi bude velký problém , tak bude lepší když se vrátíš na tu socku FB, tam budeš IN tady na tebe není nikdo zvědav, ber to jako varování že je neradno rozčilovat lišáka.

gba2

Příspěvekod gba2 » Stř 14. Kvě 2014, 17:17

hele lišáčku,nech si vyhrůžku pro sebe a tobě podobným..
já na rozdíl od tebe u her přemyšlím,ty tady pouze žvaníš,jak je tady zvykem..
kdyby jsi ty malý blábolíku trochu přemýšlel,tak jistě pochopíš..no jistě,to je asi pro tebe moc silný výraz,ale budiž,že tato hra je opravdu postavená na hlavu a na "výdělek",pro soudruhy z NDR..
tak co,bude BAN,))))) už se těším..

Hadusa1

Příspěvekod Hadusa1 » Stř 14. Kvě 2014, 22:13

gba2 napsal:hele lišáčku,nech si vyhrůžku pro sebe a tobě podobným..
kdyby jsi ty malý blábolíku trochu přemýšlel,tak jistě pochopíš..no jistě,to je asi pro tebe moc silný výraz,ale budiž,že tato hra je opravdu postavená na hlavu a na "výdělek",pro soudruhy z NDR..

Ač s Lišákem a jeho stylem moderování někdy nesouhlasím,tak po tomhle Tvém a předcházejícím příspěvku se mu už ani nedivím,že mu občas ruka ujede...Měl by ses nejdříve naučit komunikovat s lidmi bez urážek a třeba by jsi zjistil,že i lidé se k Tobě budou chovat lépe.Bezdůvodně tu napadáš někoho,kdo tu hru nevymyslel,jen tu spravuje forum a radí lidem,kteří s něčím potřebují pomoci.Přece je jen na Tvém uvážení,zda do hry reálné peníze vložíš,či nikoli.Pokud se ti zdá hra postavená na hlavu,nehraj jí a najdi si pro sebe nějakou lepší.....Hezký večer

lisak

Příspěvekod lisak » Stř 14. Kvě 2014, 23:08

gba2 napsal:hele lišáčku,nech si vyhrůžku pro sebe a tobě podobným..

Každá hra má určitá pravidla a ty si určuje ten kdo hru vytvořil, plač tam ne tady.
Jsi jen pro smích, Toť vše na tvou adresu z mé strany.

Alen Kubat

Příspěvekod Alen Kubat » Čt 15. Kvě 2014, 14:58

Myslím, že tahle komunikace nemá žádný valný význam.
gba2 vyhrála jsi pozici prvního člověka v tomto roce, kterému uzavřu téma.
Najdeme-li 5 důvodů, proč by se věc nemusela podařit a odstraníme je, okamžitě se objeví důvod šestý.
Murphy byl optimista.

Vrátit se na “Off-Topic”