Valetýnská akce

Zde je místo pro všechno, co nepatří někam jinam. Také zde můžete diskutovat zcela volně o čemkoliv a musíte zde dodržovat jen nejzákladnější pravidla fóra - žádné urážky, žádné nadávky, žádné reklamy na jiné stránky atd.

Moderátor: bartrand

lisak

Valetýnská akce

Příspěvekod lisak » Po 16. Ún 2015, 10:26

Mé poznatky k akci.
Začal jsem rubat čoko skály zhruba 2 hodiny po zahájení akce. Vybral jsem si metodu rubání vždy nejkratší cestou přes drobivou cukrovou zeď nebo obyčejnou cukrovou zeď. Tvrdou cukrovou zeď jsem odkopal všeho všudy 5 krát. Dostal jsem se do 5 podlaží které jsem nevyrubal celé, při počtu 6 174 ks čoko srdíček jsem rubání ukončil 42 hodin před skončením akce .Pravdou je že jsem u rubání seděl někdy i 2 hodinky v kuse ale protože mě zůstala dost velká časová rezerva dalo se to vyrubat i lážo plážo. Vchody do dalších podlaží se mi zobrazovaly od 3 podlaží časově mezi 20 až 60 minutami od zahájení rubání, takže jsem mohl v pohodě rubat všechna čoko srdíčka a nemusel jsem potom hledat vstup do dalšího podlaží. Co mě dost vadilo bylo třeba to že pokud má hráč již kováře tak šotek pokud neměl zcela nový krumpáč tak se po přenosu k rubání v rozmezí 5 až 10 minut unavil a musel být vystřídán. Z kováře se jen kouřilo jak vyráběl krumpáče bez přestávky.
Tuto první akci ve hře UM na našem serveru hodnotím jako velice povedenou. Již se těším co nám vývojáři připraví příště.

Danae

Re: Valetýnská akce

Příspěvekod Danae » Út 17. Ún 2015, 11:45

Já se sice akce neúčastnila, ale rozhodně mě mile překvapilo, že akce nebyla podle vzoru MLF a MFZ - postav akční dekorace a dostaneš odměnu :)
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

kamka

Příspěvekod kamka » Út 17. Ún 2015, 11:54

akce je ( spíš byla ) super :) i s menším levlem není problém ji splnit, třeba na MFZ je to pro menší levly mnohem těžší.

norreen

Příspěvekod norreen » Út 17. Ún 2015, 14:14

Tak já se přidám i jako běžný hráč, ať vás tu někdo nenařkne za samochválu. Mě osobně se tahle akce moc líbila. Určitě byla splnitelná i v nižších levelech. Výhoda vyšších levelů byla eliminována tím, že se do akčního podlaží dalo naházet max. 10 šotků. Poslední (v mém případě 7.) patro jsem už nechala, protože jsem měla plno. Určitě šlo patra využít i pro levelování šotků a získávání počtu vybouraných skal.
Šla jsem cestou nejmenšího odporu (tedy přes drobivé, max. obyčejné skály) a nikdy jsem nemusela hledat vlez do dalšího podlaží, vždycky byly vidět aspoň takové ty bílé okraje.
A souhlasím, že je fajn, že se slepě nezkopírovala akce z MLF nebo MFZ, ale využily se další možnosti, které dává. Už se těším na další. První akci v UM hodnotím naprosto pozitivně.

A líbil by se mi ten ukazatel šotků v podlaží, ten bych zachovala i do běžné hry.
MFZ - server 1 - Norreen
UM - Norreen - horda Mystara

Julie51

Příspěvekod Julie51 » Út 17. Ún 2015, 14:50

taky se mi valentynska akce moc libila a už se těšim na dalši nejspiš velikonočni :-D Dekorace jsou moc hezke a postel opravdu moc krasna :-D

TomaszK

Příspěvekod TomaszK » Út 17. Ún 2015, 16:01

Akce slušná, jen to klikání trochu náročnější. Pro nižší levly ale mnohem větší přínos než pro ty vyšší. Dalo to necelý tisíc slávy, na začátku super, ale teď už mi to neudělalo ani celý lvl a s postupem dále bude význam ještě klesat. Kdyby část odměny byla adekvátní lvlu nezlobil bych se. :)
Hmm, a nevíte někdo, proč mám prudké reakce na růžovou barvu? :D

kamka

Příspěvekod kamka » Út 17. Ún 2015, 16:17

TomaszK napsal:Hmm, a nevíte někdo, proč mám prudké reakce na růžovou barvu? :D

u mne to vyřešilo nasazení slunečních, hodně tmavých, brýlí :lol:

Hanulline
Místo/Bydliště: Ostrava,CZ

Příspěvekod Hanulline » Út 17. Ún 2015, 22:21

taky se přidám ;)
akce se mi velmi libila byla to prijemna zmena do hry , navic odmeny krasne a slava stoupla takze mohl dojit dalsi skret do dilny :-D je pravda ze klikani bylo narocne ale dalo se to zvladnout a uz se moc tesim az budeme kutat velikonocni vajicka z velikonocnich zdi :-D :-D
kombinace srdickove akce , dobrodruzstvi,vyroby vyrobku, a prehazovani sotku stale tam a zpet byl opravdu super adrenalin :-D diiky vsem za super akci :-) Hanulline

nikita1234

Příspěvekod nikita1234 » Stř 18. Ún 2015, 12:27

Ahoj, taky se přidám, akce se moc povedla, taky se mi líbilo, že je udělaná jinak než MFZ. :lol:
Zvyklá ze zoo, jsem valila co nejdéle a kutala, kutala, kutala ......, abych akci dokončila a nakonec jsem ji v sobotu dokončila :P
takže jsem mohla kutat v klídku.
A mému synovi se strašně líbí ta postel a ptal se mě, co to tam leží v té posteli, tak jsem přemýšlela, protože jsou tam dvě ženštiny :twisted:
a než jsem odpověděla, tak malej to vyřešil za mě, to jsou plyšáci. :mrgreen:
Byla jsem ráda, že si myslí, že to jsou plyšáci a šotek si tam spokojeně spí.
A moc se těším na další akcičku.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

My Free Zoo - server 1 - Organizace Zoo Troja Praha, level 71
UnderMaster - level 56 Horda Čarodějky
http://www.myfreezoo.cz/nickpage/index/user/13337980

1ivka

Příspěvekod 1ivka » Čt 19. Ún 2015, 08:02

Také se přidávám s chválou. cca 30hodin do konce jsem měla hotovo. Bylo to docela nenáročné. Doufám, že nám příští podobnou akcičku nestíží :lol: Dekorace jsou pěkné. Jen s tou podlahou jsem měla problém, než jsem přišla na to, jak na ní. ... abych to vysvětlila: chtěla jsem si je postavit přímo do ložnice, takže na ložnicové dlaždice jsem musela postavit nové stěny, ty sbourat a pak teprve postavit srdíčkové dlaždice, ale mám to vydekorované tak, jak jsem si to přála. Hezké hraní si ;)

Vrátit se na “Off-Topic”