Ryby

Máte nějaký nápad na vylepšení hry? Postrádáte ve hře něco? Sem patří všechny nápady! O tom, co se použije a jak, rozhodují vývojáři, ale dobrý nápad může přijít odkudkoliv.

Moderátor: bartrand

lejsek

Re: Ryby

Příspěvekod lejsek » So 18. Črc 2015, 18:56

Zdravím moderátory,

jen jsem na chvilinku zobrouzdal do fóra, ne že bych něco potřeboval, se hrou jsem spokojený (až na Ty lososy :-), ... ne každému lze vyhovět, to samozřejmě chápu. Hra je "postavená" fajnově, jako člověk, který vidí do programování a hlavně na konečný výsledek "nul a jedniček", dokáži tento výtvor pozitivně ocenit. S tím samozřejmě i "hlídače" kolem, kteří se starají o bezproblémový průběh hry. Za to Vám patří velký dík.
Co mě ale zarazilo, jsou některé odpovědi moderátora sous .. uvádím dva příklady:

-od kdy se v uptasii opravuje loď?Tím máš asi myslíš vylepšení člunu,že?
A kočku,která pojídá rybičky a odměňuje za to bodama má každý hráč,který má odemčené uzemí s rybářem

-nevím co ti přijde na odpovědi Danae povýšeného--srozumitelně ti bylo odpovězeno,že rozdíl žádný není a němci tudíž žádná privilegia nemají a že tam mají 4 servery je o tom,že hru hraje daleko více hráčů--pokud se i u nás naplní kapacita serveru 1 tak se otevře další

Jednak je z jeho odpovědí cítit právě ta povýšenost, kterou ve druhé odpovědi kritizuje (přitom reaguje na příspěvek, který mu nenáleží), za další je mu zřejmě asi jedno, co napíše ... pravidla nepravidla českého pravopisu. To opravdu skončíme zase na stromech? Dokážu pochopit teenagry při komunikaci mezi sebou ... taky mám dva doma, ale na tomto fóru bych opravdu očekával "přiměřené" znalosti komunikace. Vždyť tuto hru hrají prďoši i starší a pokročilí ... a sous není zrovna příkladem, hlavně pro mladé, ani pro ty odrostlejší, kteří se musí děsit, že je někdo takový bude na stará kolena ze svých daní živit.

Pročetl jsem pár dalších příspěvků ... líbí se mi komunikace Danae, je jasná, má hlavu a patu se vší slušností. Vím, že můj příspěvek je jen plácnutí do vody, ale co kdyby se něco zlepšilo :-)?

L.

Vrátit se na “Návrhy a přání”