Nová továrna a zákazníci

Máte nějaký nápad na vylepšení hry? Postrádáte ve hře něco? Sem patří všechny nápady! O tom, co se použije a jak, rozhodují vývojáři, ale dobrý nápad může přijít odkudkoliv.

Moderátor: bartrand

monokinomo
Příspěvky: 18
Registrován: Po 1. Pro 2014, 19:33

Nová továrna a zákazníci

Příspěvekod monokinomo » Pá 15. Kvě 2015, 15:16

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by nešel sladit zájem zákazníků o zboží v nové továrně se stavbou. Ve vyšších úrovních trvá stavba přes 13 hodin, za tu dobu přijedou dva kočáry a pokud mají zájem o nové zboží, tak je nemohu obsloužit a při delším výrobním čase se tržiště plní zákazníky. Obrázky taky nemohu hledat do doby, než je stavba dokončena, abych měla alespoň dvě výrobní místa a výroba šla rychleji. Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele
Danae
Příspěvky: 4110
Registrován: Po 16. Dub 2012, 21:11

Re: Nová továrna a zákazníci

Příspěvekod Danae » Pá 15. Kvě 2015, 15:38

Obávám se, že tohle nepůjde. Zákazníci a to, co chtějí, je závislé na úrovni. Pokud dosáhneš úrovně, kdy můžeš něco mít, mohou to od tebe zákazníci chtít. Pokud by měla hra brát ohledy na to, co máš i skutečně postaveno, dalo by se toho hráči zneužívat - pak by totiž stačilo vybrat si ty továrny, ve kterých se zboží vyrábí tak dlouho, jak člověku vyhovuje a všechny ostatní zbourat -> chodili by mu zákazníci jen pro ty výrobky, které by mohl vyrábět a nemusel by kolem zákazníků nic řešit.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

monokinomo
Příspěvky: 18
Registrován: Po 1. Pro 2014, 19:33

Re: Nová továrna a zákazníci

Příspěvekod monokinomo » Pá 15. Kvě 2015, 15:56

Děkuji za odpověď, vůbec mě nenapadlo, že by se to takto dalo zneužít.


Vrátit se na “Návrhy a přání”