Seznam přátel

Pokud ve hře něco nefunguje, pokud máte pocit, že jste narazili na chybu, zde ji můžete ohlásit. VŽDYCKY UVÁDĚJTE ID SVÉHO HERNÍHO ÚČTU!

Moderátor: bartrand

Hekko

Seznam přátel

Příspěvekod Hekko » Ne 15. Ún 2015, 23:46

ID: 11053330

Měla jsem 11 přátel + Lieschen. Odstranila jsem jednoho přítele (hodor11), místo se hned uvolnilo, tak si říkám, asi si to špatně pamatuju, poslala jsem obratem novou pozvánku (kurecokotlik).

Po dalším přihlášení asi za půl hodiny mám na začátku seznamu oba tyto přátele jako stíny a můžu nalistovat na třetí stránku (jako by maximum bylo 17 přátel, ne 11). To je podle všeho jen prezentační chyba, protože další pozvánku nemůžu odeslat ("dosáhl jsi limitu přátel" po zadání jména a mouseover na tlačítko odeslat).

Nicméně tohle mi už přišlo podezřelé, tak jsem zkonzultovala ČKO a vůbec nemělo jít obratem poslat novou pozvánku.

UPDATE: našla jsem hodora ve správě přátel jako odeslanou pozvánku, smazala jsem ho (šlo bez problémů) a ta třetí stránka zmizela a už ji nalistovat nemůžu.

sous

Re: Seznam přátel

Příspěvekod sous » Po 16. Ún 2015, 10:13

ahoj,pokud hned po vyhození někoho z přátel,pošleš někomu pozvánku dřív než hru zaktualizuješ,tak ti to systém dovolí aniž by měl,jeví se to tak od spuštění hry
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

Hekko

Re: Seznam přátel

Příspěvekod Hekko » Po 16. Ún 2015, 19:49

Říkejte mi Kolumbus, objevila jsem Ameriku.

Vrátit se na “Ohlášení chyb”