Nesouhlasí čas

Pokud ve hře něco nefunguje, pokud máte pocit, že jste narazili na chybu, zde ji můžete ohlásit. VŽDYCKY UVÁDĚJTE ID SVÉHO HERNÍHO ÚČTU!

Moderátor: bartrand

progreska

Nesouhlasí čas

Příspěvekod progreska » Ne 22. Ún 2015, 11:48

Ahoj, už poněkolikáté jsem si všimla, že je nějak zvláštně nastavený čas. Mám v mobilu nastavené odpočítávání, abych věděla, kdy znovu hrát a přestože to nastavím na stejný časový limit, rozdíl je minutu až třeba i tři (Uptasia má nějaký pomalejší čas). Není to nic zásadního, jen mě to zaujalo.

S tím souvisí částečně i můj druhý dotaz - lze někde nastavit upozorňovací zvuky, že je třeba hotové zboží nebo je možné hrát hledací obrázky apod.? Objeví se to jen na obrazovce a na chvíli a potřebuji občas dělat i něco jiného než jen hrát, tak by mi takové zvukové znamení dost pomohlo :-)

Díky.

Danae

Re: Nesouhlasí čas

Příspěvekod Danae » Út 24. Ún 2015, 09:49

progreska napsal:Ahoj, už poněkolikáté jsem si všimla, že je nějak zvláštně nastavený čas. Mám v mobilu nastavené odpočítávání, abych věděla, kdy znovu hrát a přestože to nastavím na stejný časový limit, rozdíl je minutu až třeba i tři (Uptasia má nějaký pomalejší čas). Není to nic zásadního, jen mě to zaujalo.

Hru vypínáš, nebo ji necháváš puštěnou a jen se věnuješ něčemu jinému? Pokud ji necháváš zapnutou a po tom, co ti zapípá mobil, se k ní vrátíš, a čas nesedí, zkusila jsi hru aktualizovat či restartovat?

Ne, upozorňovací zvuky ve hře nejsou.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Kvakomba

Příspěvekod Kvakomba » So 28. Ún 2015, 12:25

Taky mám rozdílný čas, i v hledací věži ten čas do konce vůbec nesedí, po restartu se to sice upraví, ale znamená to že pokaždé bych musela hru vypnout a znovu načíst.

Danae

Příspěvekod Danae » Út 3. Bře 2015, 13:10

Kvakomba napsal:Taky mám rozdílný čas, i v hledací věži ten čas do konce vůbec nesedí, po restartu se to sice upraví, ale znamená to že pokaždé bych musela hru vypnout a znovu načíst.

Uptasia taky není koncipovaná na to, aby ji hráč měl spuštěnou nonstop, ale k tomu, aby se hráč přihlásil, odehrál akce, na které má nárok (jako hledací hry nebo výroby) a hru zase vypnul. Když hráč ráno hru zapne a hodlá ji mít zapnutou až do večera, budou se objevovat problémy.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Vrátit se na “Ohlášení chyb”